Měly jste nevolnosti hned od začátku těhotenství?

ronikaaaa
24. čer 2014

Prevázne vsude ctu, ze tehotenske nevolnosti zacinaji kolem 5.tydne. Avsak stalo se nektere z vás, ze mela nevolnosti dá se rict hned? Tim myslim, uz treba od prvniho - druheho tydne tehotenstvi.

ija1
24. čer 2014

mne bylo od druheho tydne blbe,... ale zvraceni az od pateho.... zato do 30...

zzuzinda
25. čer 2014

Já to díky tomu poznala, že jsem těhotná. U Adama jsem přišla do práce, měla jsem tam od holek připravené kafe a jak jsem ho cítila, tak se mi tak zvednul žaludek a už se nechtěl vrátit, tak jsem si udělala test a šup. A u Báry jsme šli po Václaváku, já dostala šílenou chuť na klobásu, snědla jsem jí 3/4 a tak se mi udělalo zle, nešlo to rozdýchat a při představě, že bych to měla dojíst, tak jsem málem vrhla hned, druhý den ráno jsem udělala test a bylo to 🙂 Poprvé mi bylo zle jen do 4-5. měsíce, podruhé mi bylo blbě celou dobu a fakt děsně.

domca89
25. čer 2014

@ronikaaaa No mě začali teda až v 6tt, ale momentálně jsem ve 22tt a ještě stále se mě drží.

tullie
25. čer 2014

Jojo, mě bylo blbe určitě dřív. K tomu únava, píchání v podbřišku. Přestalo to predpisove na konci 3. měsíce.

herminka
25. čer 2014

Mně bylo u staršího syna špatně poměrně brzo, říkala jsem si, že jsem mistr sugesce - a ono ne 😀

ladenka
25. čer 2014

U prvního těhotenství jsem měla nevolnost od 7tt do 14tt, ráno zvracení, ustávaly okolo třetí odpoledne.
U druhého těhotenství to bylo horší, nevolnosti už od 6tt až do 16tt, celodenní, zvracela jsem třeba i ve dvě v noci, hrůza. A do přímé souvislosti s těmi nevolnostmi dávám i mé šílené přibírání. Tělo se celou dobu cítilo podviživené a když nevolnosti ustaly a já se mohla normálně najíst, tělo si vše ukládalo, co kdyby zase jíst nemohlo a tak jsem přibrala v prvním 16kg a ve druhém 20kg. 😝

ali34
26. čer 2014

mě bylo zle vždy až kolem toho pátého týdne 😉

terulef
19. črc 2014

ahoj mě na začátku bylo moc dobře.Byla jsem štastná nic mě nemohlo rozhodit ani sebevětší průser v čemmkoliv a mohla jsem vše ..žaludek nijak nereagoval.V 7tt to začalo bolestí žaludku jako by jsem tam měla nějaký kámen a ted trpím ranní a noční nevolností,ale hrozně.Ale za to mám někdy den kdy mě bolí žaludek ale chci vše sníst tak se nacpu a pak v noci trpím :D je to u každeho jinak.Ja myslim ,že by jsem se nad tou nevolnosti nijak nepozastavovala pokud nezvracis kazdou hodinu tak by to melo byt ok 🙂

ivet1987
19. črc 2014

@ronikaaaa trošku nechápu počty, první a druhý týden ještě nejsi těhotná fyzicky, ve čtvrtém se těhotenství zjistí. Ale jinak kamarádka taky hned, ještě než si udělala test, takže individuální a možné je vše 🙂

merilinka
20. črc 2014

Jééžiš,mě je tak zle holky,jsem v 7tt a bolí mě hlava,neustále pocit na zvracení a pachuť v puse 🙄 ....a to jdu zítra do práce,,,umřu tam...snad to přejde

petullii
20. črc 2014

Ahoj holky, já teda nevím, ale mě je divně od té doby, co jsem zjistila, že jsem těhotná (začínám 9. týden). Sice nezvracím, ale mám skoro neustále pocit hladu, ale v podstatě na nic nemám chuť a nic mi tolik nechutná ☹. Tak si říkám, jestli to není psychika 😖 nebo jestli jsem divná 😀 ? Každopádně jsem si myslela, že to třeba v druhém trimestru odezní, ale jak to tu čtu, tak to někdo má skoro celou dobu... to nejsou dobré vyhlídky ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru