Nevolnost v začátku těhotenství - co zabralo u vás?

nick1234
27. pro 2020

Ahoj všichni, měla bych být na zacatku 8.tydne těhotenství (7+0)jsem podruhé těhotná, mám už 4 leteho syna, ale překvapili mě celodenní nevolnosti - nezvracim, ale zažívám stav jako po "kocovine" v různých vlnách celý den, neříkám že se nedá fungovat, ale je to Teda dost nepříjemný, mám žaludek na vodě a na nic pořádně chuť, u prvního syna sem tohle nezažila, tyto stavy jsem zažívala na počátku těhotenství jen rano než jsme se pořádně najedla... Je něco osvědceho co vám zabralo? Zatím na mě funguje Coca Cola (hodně vychlazena) ale tak nechci ji pít pořád. Děkuji za rady

marcicek84
27. pro 2020

@nick1234 emesin

hellblau13
27. pro 2020

@nick1234 jsem dnes také 7+0 a je mi úplně stejně. Celodenní kocovina, jen jist dokážu, protože jinak mi je ještě hůř. Pomáhá mi pečivo a slané, nemůžu sladké.

michaelarousova
27. pro 2020

@nick1234 mela jsem to takle asi do 14tt a pomahalo jen stale jist jen po kouskach ale stale☺️A taky ta cola ☺️Zadny prasky jako ten emesin vubec.ani lizatka nic☺️

mamikry
27. pro 2020

@nick1234 Jedine, co mi trochu pomahalo, byla zmrzlina.

lentilkah
27. pro 2020

Me tentokrat trochu spasil Antimetil.

barmil
27. pro 2020

@nick1234 antimetil, jinak bych ani nedojela do prace. A v nejhorším jsem mela na předpis nějaké cipky, ale po těch se mi chtělo spat.
Taky jsem nezvracela, ale celý den mi bylo blivno. Preslo to až kolem 14tt.

martiniquest
27. pro 2020

Rennie. Po vyzkouseni vseho mozneho, Rennie bylo jako zazrak. Presne na tyto kocovinove stavy

malinkaelinka
27. pro 2020

@martiniquest přesně taky Rennie a Bilinska kyselka. Studené ovoce a zelenina, na pití voda s trochou citronu. Pořád cítím hodně kyselé v puse, takže preferuju zasadotvorne potraviny. Konkrétně redkev a ředkvičky mi dělají moc dobře.

malytlustyhroch
28. pro 2020

Nejlepsi bylo neprestavat jist, treba hroznove vino atp.

falu
30. pro 2020

@nick1234 já jsem v 7tt a také celodenní nevolnost. Nezvracím ale taková celodenní “kocovina”. Pomeranč nebo pomerančový džus mi zabírá

nick1234
autor
30. pro 2020

Děkuji, no zjistila jsem že nejhůř mi dělá káva (byla jsem zvyklá aspoň 2 denně, a Ježíšek nám donesl nový kavovar🙈) a pomáhá ovoce, zelenina a vyvar😉 a bohužel ta Coca cola

travnulee
30. pro 2020

@nick1234 černý čaj a jidlo paradoxně spíš mastné a slané, vývar, řízek.

nita1984
30. pro 2020

První i druhé těhotenství jsem byla do 20tt na rohlicich a cole. Můj žaludek nic jiného nedal.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru