Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mohu kefír v 8. týdnu těhotenství?

terazasimona
2. pro 2018

Maminky jim ovoce,zeleninu,jogurty mléko ,espumisan ale vůbec nic mi nepomáhá na velkou 😏🙄

leniczka23
2. pro 2018

@terazasimona to je.normalni..ono to zase prejde az budes v druhem.trimestru a vrati se to zas ve tretim..jestli te to uz obtezuje tak muzes Lactulosu..mrkni..

terazasimona
autor
2. pro 2018

@leniczka23 děkuji ano bolí mě to po 5dnech , na velkou a fakt tlačit a úplně tvrdé to je hrozný 🙄navíc mám nafouklé břicho jak v 6 měsíci a bolí to no . Koupila jsem i kefír ale nevím zda li to taky můžu .Ale rozhodně zkusím i LActulosu děkuji 🙂

leniczka23
2. pro 2018

@terazasimona muzes stoprocentne i kefir ale.nepomuze ti..dojdi pro.tu Lactulosu a kup si i Espumisan..nebudes tak nafoukla..ale mela jsem to u obou tehu..ted pri druhem jeste vic snad..vim, je to neprijemne, ale fakt to bude na chvilku lepsi😊

terazasimona
autor
2. pro 2018

@leniczka23 espumisan právě mám no a žádná změna 😥tak uvidím zitra skočím do lékárny .

kackakastanka
2. pro 2018

hodně pít vodu cely den, obcas zkusit decku, dve vody z kysaného zelí, myslím, že prodávají v Albertu, susene svestky, luštěniny na všechny zpusoby

nupta
3. pro 2018

@terazasimona Mně se odlevilo až v druhém trimestru, byl to oprus-přesně jak jsi psala. kefírů jsem vypila nepočitatelně. Pokud ti to jde, jez hodně ovoce, někdy pomůže syrová mrkev (vařená naopak staví).

ejmate
3. pro 2018

@terazasimona mě docela pomohli probiotika 😉 V kefíru je prý těch příznivých bakterií mnohem víc než v probiotikách, ale po kefíru jsem byla nafouklá jak balon. Teď si dám každé ráno se snídaní tabletu biopron a sice to není úplně jako to bývalo, ale je to o dost lepší 😉 a taky zkus víc pít 😉 ať tě to brzy přejde 🙂

barchen
3. pro 2018

@terazasimona Ja mela vlakninu Psylium, 2x denne pred jidlem do redeneho dzusu. Ve tretim trimestru to same.

ange_de_la_morte
3. pro 2018

Mně trápí zácpa celé těhotenství ( měla jsem to tak i s prvním) - živím se skoro jen kefíry, ovocnými a zeleninovými šťávami, semínky, a stejně občas musím sáhnout po té Lactulose .... jediné co mi ještě tak docela na podzim pomáhalo byl jablečný nebo hruškový mošt ( kvůli mně jsme moštovali co 4.den 😀) ale už nemám ani zásoby v mrazáku - vypila jsem klidně 3 litry za den

luuciiia
23. črc 2019

A co takto skusit pohyb?je to uz asi neskora odpoved , ale aj tak 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli