Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nachlazení v 9. týdnu

denisamaz
23. srp 2018

Dobry den, z nosu mi tece, krk mam jak struhadlo a hlavu jak skopek... Jsem v 9 tydnu co si muzu dat nebo jak si pomoct? Dekuji

adau
23. srp 2018

@denisamaz pod jazyk grepove kapky, do nosu morskou vodu, v rozumne mire zazvorovy caj

calvac
23. srp 2018

@denisamaz Muzes i Paralen,na krk za me super Dr Max jitrocelovy sirup. Ten muzes v pohode.

miba10
24. srp 2018

Já tohle měla taky a drželo mě to tři týdny. Zabrala mi kombinace Paralen, Jitrocelovy sirup s vitamínem c a Septilen na krk. Může se úplně v klidu v těhotenství.

vzkazyzuniverza
24. srp 2018

Ja bych teda bez chemie kloktala sul rozpustenou ve vode, me zabira hned a bolesti za par mizi a uz se nevraci. Odpocivala bych, max mokry obklad na krk s igelitem uvnitr satku, kdyby ten krk byl hodne. Jinak zazvorovy caj s medem, ale zadny pytlikovy, koren nastrouhat. Cibule se da dat na noc do medu do lednicky a konzumovat. Sipkovy caj je na vsechna nachlazeni uplne nej, take nejlepe ze susenych sipku. A koupila bych nekde bio rakytnikovy sirup, vi olej. Kapat do nosu bud morskou vodu, ci namichat med s rakytnikovym olejem a to kapat... Muzete se inspirovat, rady budou vzdy odlisne. Take jsem v 1 trimestru pekne marodila a skoro pres tri tydny. Preji brzske uzdraveni.

vzkazyzuniverza
24. srp 2018

Jeste se da do pokoje na noc k posteli pulka cibule a nebo nakapat eukalyptovy etericky olej na vlhkou uterku a tez dat nekam k posteli. Aromalampicka s eo levanduli je take fajn. A na bolest hlavy mam zaruceny recept, vymackat cely citron, do toho pridat cajovou lzicku himalajske soli, poradne rozmichat a vypit na ex, dela to divy. V tehu bych te soli dala min, pul cajove lzicky, ale musi byt opravdu himalajska.

codal
24. srp 2018

Cibuli naložit do medu a pít tu stavu, co to pustí,případně ještě kousek zázvoru...

suromana
24. srp 2018

Na bolení v krku můžeš v těhotenství Septilen, já k tomu kloktala 2x denně ústní vodu Parodontax extra, ta mi vždycky na krk pomohla, do nosu mořská voda. Bolest hlavy vydržet.

suromana
24. srp 2018

A paralen bych brala až při teplotě nad 38 st.

terez07
24. srp 2018

Ja som pila cibuľový čaj a pomohol. Od teploty nad 38mozes Paralen,nič iné.

travnulee
25. srp 2018

Ja si strikala normalne olynth, me to dr. Schvalila, ze do nosu muzu vcelku cokoliv.Jinak na krk muzes myslim septilen, ten ti povoli i lekarnice, ktere jsou normalne na tehulky velmi prisne, jinak pri horecce paralen.kdyby te to neprechazelo zajdi si na orl, me tam pak namichali nejaky antibiotikovy kapky do nosu, takze jsem nemusela prasky.

Sem začni psát odpověď...

Odešli