Nechuť k sexu v těhotenství, měly jste stejný problém?

kulihrasekzeleny
25. črc 2016

Měly jste některá stejný problém? Jsem teprve v 8tt a nemám na sex ani pomyšlení :( Přítel už si stěžoval, tak se někdy přemůžu kvůli němu. Před těhotenstvím jsem s tím problém neměla.

tingle
25. črc 2016

Ja jsem ze zacatku taky nemela vubec chut, coz byl pro pritele taky sok, predtim jsem totiz byla presne opak :D Nastesti se to zlepsilo asi tak v tom ctvrtem mesici... jako neni to jako pred otehotnenim, ale je to ok 🙂

kulihrasekzeleny
autor
25. črc 2016

Děkuji. Doufám, že se mi to taky zlepsi

tingle
25. črc 2016

Myslim, ze je to normalni, ze jsme proste v tehu jine, hormony pracujou a pak taky strach o toho broucinka maleho... Ale driv nebo později se vse vrati do starych koleji, aspon tomu věřím 🙂

megaira
25. črc 2016

Taky jsem to tak mela 😊 ale ke konci třetího měsíce to bylo uplne naopak😁

clarushe
25. črc 2016

Ja to mela to same..☹ a bohuzel mi to zustalo do ted..male jsou uz 4m..musi to byt,kdyz chut je..tak drzim pesticky,at se to spravi..a abych nebyla jen nepozitivni-..mam kamaradku a jen se ji prekuli 5mesic..lezely na tom denne 2x 😀

bielanevesta
25. črc 2016

Tiež to tak mám. Otehotnela som doslova zázrakom, od začiatku tehu boli furt nejaké problémy. Tak jednak nedoporučenie od dr. ale zrejme aj akýsi môj vnútorný strach spôsobuje, že k sexu momentálne cítim až odpor. Dúfam však, že po pôrodd sa vše vráti do starých koľají

konekokira
26. črc 2016

Ahoj, já tak do 30tt partnera odbyla ručně či jinak, protože mě to bolelo a bylo nepříjemné, vůbec jsem ani neměla chuť, teď se to úplně otočilo 🙂 jenže je to hůř proveditelné a nemám výdrž 😀 jsme odkázáni na minimum poloh, byli jsme zvyklý na x miliónů možností 😀

evazchleva
29. črc 2016

Ja jsem v 7tt a mohla bych furt,..

kulihrasekzeleny
autor
29. črc 2016

evaznieva tak to ti závidím. Já furt nic :( ale mám i věčně nafouklé břicho a něco mě bolí, že na to ani tak nemám pomyšlení. Jak stará babka :D

cukricek123
29. črc 2016

Já jsem v 10tt a od za tu dobu byl sex tak 3x a to jen s donucením od přítele. Absolutně na to nemám chuť, a bolí mě to. Snad se to brzy zlepší jinak mi z něho hrábne jak bude pořád "otravovat" :(

evazchleva
29. črc 2016

@kulihrasekzeleny Já beru probiotika pro lepší trávení a funguje to všechno, jak má 🙂!

kulihrasekzeleny
autor
30. črc 2016

@cukricek123 jo to jsem i taky říkala :D

kulihrasekzeleny
autor
30. črc 2016

@evazchleva a můžu se zeptat jaké probiotika? S tím trávením mám teda taky problémy

evazchleva
30. črc 2016

@kulihrasekzeleny Myslim, ze Ti pomuzou jakakoli, zeptej se v lekarne. Ja je mam od kamaradky, ktera distribuuje LR.

englerova14
30. črc 2016

Ano, měla jsem problém u prvního i teď. Muž mi během těhotenství připadá nepřitažlivý, sex mě nezajímá. A to jsem měla sex ráda. Po porodu se to snad zase vrátí, jako poprvé. Manžel naštěstí pochopení má a nechá si to vynahradit jinak. Sex bych si vynucovat nenechala, chtít musí oba.

dmklarka
30. črc 2016

Ano,mám to stejně,jsem 10.tt a naposledy jsme si užili při početí :D Co jsem zjistila že jsem těhotná tak jsem bez chuti.Teď už by i chuť byla ale mudr. radila ještě tak 14 dní vydržet bez sexu.Manželovi to prozatím musí stačit jinak 🙂

simi1510
16. srp 2016

V době, kdy jsem ještě netušila, že čekáme mimi, jsem na pár týdnů chuť ztratila... ale teď najednou stačí jakýkoliv jeho dotyk a chci to 😀

sabcika
28. srp 2016

ahojky holky ja jsem v 8.tt a taky nemam chut navic jsem po umelem oplodneni a do tretiho mesice mame stejne zakaz ale pak uz snad muzem ale mam z toho strach aby se broucinkovi neco nestalo

simi1510
28. srp 2016

Já ho mám teď víc jak týden zakázaný taky ☹

goldinka07
2. zář 2016

Ahoj holky, já taky nemám chuť a když k tomu dojde tak je mi to nepříjemný ...😞

kulihrasekzeleny
autor
6. zář 2016

Tak se tedy opet ozyvam. Kolem toho 13tt me to preslo chut byla jen par dni. Ale ten sex proste nechci musim se nutit a cekam az to skonci. Pripadam si divna nedokazu se uvolnit. Priteli jsem to rikala na zacatku tehu ale jine uspokojeni mu nestaci. Tohle se bojim rict co by si o me myslel. A mam strach aby nezacal chodit jinam :(

goldinka07
6. zář 2016

@kulihrasekzeleny jo tak to máme stejný ..každej den na mě dotírá a kňourá že už to nevydrží ..já se ale kvůli němu přemáhat nebudu ..když se mi to nelíbí a je mi to nepříjemný tak proč to dělat ..

kulihrasekzeleny
autor
6. zář 2016

@goldinka07 to te obdivuju ja se prave bojim ho uplne odmitnout. Samozrejme ze nepovolim pokazde kdyz to chce. Vetsinou se na neco vymluvim. Ale kdyz uz je to tyden a dyl zacne me to hlodat ze se snim musim vyspat aby me nepodvedl :/ aspon vidim ze v tom nejsem sama.

messias
6. zář 2016

No mame to podobne, nastesti to ten muj jakztakz chape, ale stejne ,,otravuje" 😀 ze zacatku to byl hlavne strach o mimi, potom placenta praevia, takze bych ani nemela, ale nejde to odmitat porad, je potom protivny a neda se s jim vydrzet.. navic cim vic na to narazi, jak je nadrzenej a tak, tak tim min mam chut 😀

kulihrasekzeleny
autor
6. zář 2016

@messias presne jak slysim nejake narazky tak si jen rikam paneboze uz zase :D ten kdyby to vedel. Nejradej bych to mela taky od doktora zakazane to by snad otravoval min. Ted se jen modlim aby to po porodu preslo. A do te doby se asi zblaznime

messias
6. zář 2016

@kulihrasekzeleny tak ja mu to na plnou hubu reknu, ze kdyz ma narazky, tak to dela jeste horsi.. a to slychavam porad jak ma plny kulky 😀 a ze si nemuze ani pustit pecko 😀
Ja to od doktora nemam zakazene, docetla jsem se to skrz tu placentu, ze by se nemelo.. pred mesicem jsem se asi mesic lecila s nejakym zanetem, tak jsme taky nemohli, tak to chudak odnasi jeho mozek.. nase mala pujde cisarem do mesice, tak jsem zvedava jak to bude potom.. a jeste s malou, ktera nas nenecha 😀 on si mysli, ze mala vecer usne a bude spat do rana a nic ji nevzbudi, bema cenu mu rikat jak to bude, neveri tomu a ma v hlave svuj obrazek 😀 jak prijde z prace a bude se s ni mazlit a jak to bude vsechno super.. 😀

anezka22
6. zář 2016

Strašná. Ale u přítele 😀 u mě spíš naopak. 😀

evazchleva
6. zář 2016

@messias a proc si nesmi pustit pecko?

marketmax
17. říj 2016

holky tak já mám ted druhé těhu a je to úplně stejné jak před tím :/ je mi zle že nemám chut snad ani dýchat natož se milovat.Všechno mě smrdí a navic manžel je kuřák takže mě vadí ten smrad z něj i když se vykoupe tak to cítím a pak ještě sprchové gely...u prvního jsem mu zakázala se koupat v jedno typu sprchového gelu a představte si mě ten smrad z toho gelu smrděl ještě i potom co se kuba narodil..manžel zas jen říká že mě teda nutit nebude a že to zas 9. měsíců nic nebude a odejde naštvaný ...já bych je chtěla vidět vždyt oni umírají při rýmičce a to nechce ani pak sexovat.jakože Oni to nikdy nepochopí... :/

katkakrutisova
30. říj 2016

chuť na sex u mě taky nějak není,partner je naštěstí chápavý 🙂 jen jak mi vše víc smrdí,tak i nedávno jsem mu řekla,že je cítit potem,tak na mě chudák jen koukal,jak z jara :D ale snažím se mu vyjít vstříc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru