Negativní testy, 2 zpoždění ms

natalia1216
8. zář 2018

Zdravím holky

už 2 dny meškám s ms, ale test dnes a včera negativní. Minulý měsíc sp ve 4tt takže vlastne ani nevim zda ovulace proběhla ve stejné době nebo ne (nemerim se, v době ovulace máme s přítelem sex obden). Každopádně už týden mám zvýšenou teplotu, bolest hlavy, nevolnosti, častěji chodím močit a celkově se cítím jinak. Včera večer bolesti v břiše jako bych to měla dost, ale nic. Dnes přetrvává lehký tlak v podbrisku a občasné píchnutí, stále bez ms pouze bílý výtok (nezapacha, nesvedi) - jedna se o bílý hlen, ktery už mám tak tyden + zvláštní bolesti po strana bricha. Nemate s tím nějaká zkušenost? Nevim co od toho očekávat🙂) děkuji

leniczka23
8. zář 2018

@natalia1216 Tezko rict kdyz nevis kdy presne byla.ovulace a nevis kolik dpo jsi..takze nezbyva nez cekat a testnout zas za 2 dny. To co.popisujes jsem mivala taky a ms prisla ale mela jsem to i ted a jsem tehule..drzim moc palce

ruzicka06
8. zář 2018

@natalia1216 Dva dny zpoždění - to je na test si myslím ještě brzo. Pár dní ještě počkej, tak alespoň 2-3 a nebo zkus Clearblue, ten by Ti už příp. těhu mohl ukázat. Ve 4tt nevím, jestli bych to nazývala SP. Jinak také jsme se snažili obden, to je dle mýho názoru akorát. Držím palce, a´t se brzo zadaří 🙂

leniczka23
8. zář 2018

@ruzicka06 to neni brzo..dnesni testy ukazuji jeste pred ms..pokud ma zena normalne ovulaci tak v den ms ukaze 99% testu..me ukazal clear blue easy 5 dni pred ms a pak uz kazdy den jakykoliv test.

ruzicka06
8. zář 2018

@leniczka23 Tak obyč papírkový testy - to se mi ještě nikdy nestalo, aby mi těhu ukázaly před termínem ms... Clearblue jo...ale tak každá to můžeme mít jinak. Já měla papírkový testy pozitivní vždy až tak nejdříve 3 dny po termínu ms a to ještě druhá čárka byla hodně slabounká.

leniczka23
8. zář 2018

@ruzicka06 jj to mas pravdu, taky znam pani co mela testy pozitivni az dyl..jak rikas kazda to ma jinak a nebo mohla byt i dyl ovulace a uz to ukaze dyl..😊 Me ukazal prave mamatest papirkovej 4 dny pred ms. Tak doufam ze tam.nebudou 2😂

klea81
8. zář 2018

@ruzicka06 v den ms, už ukazují i papirove

klea81
8. zář 2018

Ten výtok vypadá nadějně...

veraluk
8. zář 2018

Mně těhu testy vycházely negativní(všechny možné i ty, co slibují vysokou citlivost apod), ms proběhla a dle ultrazvuku jsem byla těhotná už před ms. Testy mi vycházely negativní, i když už jsem byla cca týden těhu. Pozitivní testy mi vyšly až po týdnech těhu. Tak buď v klidu 🙂

hanasedla
8. zář 2018

@natalia1216 Na test je to jeste brzy, pokud se ti nic neobjevi, tak pockej tak 10 dni od zpozdeni, to je ta seda zona, alespon jsem to slysela, ze se ji tak rika. Nebo muzes zkusit testy, ktere jsou mnohem citlivejsi a uvidis.

xtina123
9. zář 2018

@natalia1216 Ja paradoxně vždy, když jsem měla tehu příznaky “tutove” jasné, tak jsem těhotná nebyla. A když jsem si večer před menstruaci udělala jen tak test, byl pozitivní a to jsem neměla žádný jiný příznak těhotenství. Takže těžko říct. :D

ruzicka06
9. zář 2018

@leniczka23 Já taky vždy používám mamatest, jsem s nimi spokojená. Holt jsme každá jiná 🙂

ruzicka06
9. zář 2018

@klea81 Jak jsem už psala, každá to má jinak. Mě v den ms teda papírkový nikdy druhou čárku neukázal.

klea81
9. zář 2018

@ruzicka06 mě pokaždé, záleží kdy je ovulace

lnk84
10. zář 2018

@natalia1216 Tak hlavně aby to nebyl nějaký zánět, jinak po SP určitě může být cyklus trochu rozházený.

daniny
30. říj 2018

Ahojte dievčata.Minuli rok v decembri som musela podstúpit UPT aj ked to bolo premna dost citlive a bolestivé hned prvé si dat prec :( .. Ale dostanem sa k téme v Septembri konec mesiaca datum uz presne neviem ,som mala pohlavy vztyk od vtedy do teraz som to už nemala..Zaciatkom mesiaca som dostala krámy ,a teraz uz 3tí den spiním (hnedé) ...Moze byt ze som tehotná?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru