Nemůže to být nakonec holčička?

regata
8. pro 2017

Ahoj holky, zajima me vas nazor. Vcera jsem byla na UTZ, jsem 13+1. Doktor mi naznacil ze by to mel byt kluk. Nerekl to primo, spis jsem si odpovedela sama. Protoze mi to na prvni pohled tak prislo. ALE...tak trochu v skrytu duse jsem jsem doufala v holcicku😉. Kouknete a reknete co si myslite vy? Neni to prevlecena holcicka?😀 Mam 2fotky. Beztak mi ten "penis" prijde takovej velkej.

regata
autor
8. pro 2017
tera87
8. pro 2017

Já myslim že v tomhle týdnu se dá opravdu jen hádat.

lulucina
8. pro 2017

Nám řekli ve 13+něco, že to bude kluk a je to kluk 😉

hankapav
8. pro 2017

Tak ono je to 50:50 že jo :D Nám ve 13 tt řekli holčičku, na další kontrole kluka, na další zase holčičku a teď už je to konečně jasný kluk :D Takhle brzo bych tomu moc nevěřila 😉

gingergia
8. pro 2017
klaraslavickova
8. pro 2017

nam ve 13 rekly kluka a je to kluk ale my meli foto o dost jine teda

zdenkaell
8. pro 2017

V 16.tydnu kluk a mame krasnou holcicku.

mlynkova85
8. pro 2017

Kamarádce až do porodu tvrdili že to bude holka a ten šok u porodu že je to kluk byl opravdu velký. Takže dokud se to nenarodi nebo není odběr plodové vody tak to nikdy nebude na 100%

baraskaska
8. pro 2017

No údajně ta jistota je prý proto, že se to dobře pozná podle pohlavního hrbolku. U holky je vodorovné s páteří u kluka trci. Ale 100% to není nikdy 🙂 spíš kolem těch 80%. Nám zas tipnul holku ale já si furt ve skrytu duše vysnivam kluka. 🙂

datela
8. pro 2017

A proto je lepsi se nechat prekvapit az pri porodu 👶

caseopea
9. pro 2017

@regata No když jsem se ptala já co to bude, tak mi gynekolog řekl, že u porodu to budeme vědět na 100% 😀, řekl že to bude asi holčička a taky nakonec byla. Ale kolem nás je dost párů co jim řekli že to bude něco a nakonec to bylo opačně 🙂

regata
autor
10. pro 2017

Dekuji za nazory, opravdu to asi neni na 100%. Takze se necham prekvapit u porodu. Ale pocitam s druhym klucikem🙂.

shine2015
10. pro 2017

@regata ve 13tt to není vůbec jistě ještě.... já bych to brala jako hodne pravděpodobný kolem 20tt kdy se děla velký ultrazvuk a řeší se srdce ledviny atd.....

shine2015
10. pro 2017

@regata a kdyby to kluk nakonec byl tak je to super ze budou mít brachove k sobě blízko.... dva kluci nebo dvě holky je fajn.... my máme dvě holky hned po sobě a pak ještě chlapecka .... chtěli jsme to zkusit a jsem rada ze to vyšlo 😉 Holky si spolu vyhrajou....a teď už i se synem....

regata
autor
10. pro 2017

@shine2015 tak ja se tesim i na kluka. Druhé miminko jsem moc chtela a kluci budou mit k sobe vekove hodne blizko. Treti mimco bych uz asi fyzicky nedala:D. Jeste kojim a do toho nevolnosti a synova nespavost.

shine2015
10. pro 2017

@regata ty jsi jenom zvedava ... tak to je dobre...😉 A neboj dala - když jsem to dala já 😄

mrnousek121
18. led 2018

podle mě to chlapeček bude, mám taky podobnou fotku tu na foru, v nějaké podobné diskusi, zkusit to najít. Je tam těch foteček víc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru