Nepřiměřeně abnormální chutě v těhotenství

magdalena48
20. črc 2019

Ahojte.
Obracím se na vás trochu znepokojená s otázkou, zda je možné mít šílené chutě již v prvním měsíci těhotenství, kdy vlastně ještě na ultrazvuku není pořádně vidět plod, ale jen malá černá fazolka? Vždy jsem byla celkem pažravec, ale teď je to úplně neskutečné. Během 5 dní jsem přibrala 2 kila. Neustále mám chuť na slané, smažené nebo pálivé. Občas na něco sladkého. Jakmile jsem zjistila těhu, přestala jsem kouřit, což mi na apetitu nejspíš také přidává. Mela jste to některá podobně a cpala jste se od samého začátku? Nebo jsem vadnej nenažranec? 😀 🙂

widowblack
20. črc 2019

Já mám od cca 8tt chut taky porád na palivy, česnek bych mohla vsude( ale musim opatrne mám citlivý žlučník) , a slaný.ale i sladky ale treba spis gumovy medvidky atd ....

lv
20. črc 2019

Ano, chutě už můžete mít, hormony jedou na plné pecky a s velikostí zárodku to nesouvisí. Já se cpala až abnormálně sladkým, a to ještě před testem, sežrala jsem doslova dva obří kusy dortu, a dělali jsme si legraci, že jsem snad v tom 😉

nesticka
20. črc 2019

Já jela u obou těhotenstvích od začátku na koblihach s cokonaplni

te_reza
20. črc 2019

Já takhle žrala celých 9 měsíců 😂+20 kg😂

magdalena48
autor
20. črc 2019

@te_reza doufala jsem v takový komentář 😀 budu to mít stejně a snad 20kg nepřesáhnu, i když zatím silně pochybuji 😀

te_reza
20. črc 2019

@magdalena48 přesně si vybavuju moment, kdy už jsem měla tušení a přišla asi s 5 různými chody k tv s tím, že jsem asi fakt v tom😂nejhorší bylo, že když sem si řekla, že se musím krotit, abych neměla nahoře xy kilo, tak mě bylo z hladu zle😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru