Nevolnost v těhotensví - jen tři dny?

petulejan
6. lis 2018

Ahoj děvčata. Jdu s dotazem,je možné aby mi celodenní nevolnost vydržela pouze tři dny? Jsem sedmý týden,po jednom zamlklem těhotenství,tak jsem zase vydesena,jestli není něco špatně. Jde mi jen o názor,jestli máte některá podobnou skusenost? Nezvracela jsem,ale měla jsem nechuť k jídlu,žaludek jak na vodě celý den. Děkuji za odpovědi.

lachtanice86
6. lis 2018

@petulejan každá to má jinak. Že příznaky zmizely nic neznamená

kris96
6. lis 2018

Mě třeba v nějakém 9tt úplně vymizely a teď 13tt je mám zpět. Některé dny trpím, jindy úplně ok 🙂 Takže hlavně buď v klidu a mysli pozitivně 🙂

petulejan
autor
6. lis 2018

@kris96 moc děkuji 🙂

lazuli35
15. lis 2018

@petulejan Jako bych to psala já 🙈 jsem dnes 7+0 a po asi 5 dnech toho, co popisujes ty, dnes k mému překvapení nic, je mi dobře, až se mi tomu ani nechce věřit 😅 Taky jsem trochu nervózní po zamlklem teď v červnu. A taky doufám, že to nic neznamená. Bude to dobré 🍀😉

petulejan
autor
15. lis 2018

@lazuli35 v pondělí jsem byla na gyndě a srdíčko bije,tak jsem zatím v klidu a uvidíme dál 😉 dost mi pomáhají jablka nebo mošt a potom to dlouho i vydrží. Asi jsme jedny z mála anebo se to teprve dostaví 😉

lazuli35
15. lis 2018

@petulejan tak super, gratuluji k srdíčku 👏 já už zkoušela všechno možné a mi pomáhalo jíst po malých porcich, ale často 😉a taky ovoce. je zajímavé, že zrovna kyselá jablka uklidní žaludek. Co jsem tak pročítala diskuze, tak je to dost různé, tak bych v tom neviděla nic špatného. Mě čeká gynda až za týden, snad už taky bude srdíčko, minulý týden bylo ještě brzo, už se vidím, jak si nervozitou ukoušu nehty, když bude dr koukat na monitor než něco řekne 🙈

petulejan
autor
15. lis 2018

Děkuji 🙂 mě to řekl tak nějak automaticky,ani jsem předtím neměla stres,prostě to tak nějak beru,že to dopadne jak to dopadnout má. Spíš jsem měla pak nervy,když to měřil a na dlouho do toho koukal a dumal,ale pak ok 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru