Nevolnosti. Máte nějaké fígle?

ladyanne22
6. črc 2021

Ahoj holky, jdu si pro radu. Nemáte někdo nějaké fígle na "smrady" v těhotenství? 😁 už nevím, co mám jíst, totálně všechno, co jsem měla ráda chutná úplně jinak (... ALE ÚPLNĚ VŠECHNO! 🤨)
Kafe mi chutná jako zatuchlina, česnek, cibule a takové věci to se nedá ani popsat, to jen cítím a zvracela bych, vodu taky nemůžu pít, kakao a čokoláda je to samé jako káva, zatuchlina. Otevřu lednici nebo skříňku s kořením a natahuje mi 😣
Už jsem z toho vážně zoufalá, u prvního jsem tohle neznala.. Teď je mi od rána do večera zle jen z pomyšlení na jídlo a celý den jen ležím, přijdu si jako lazar. Nejspíš mi řeknete, že musím vydržet, ale mám pocit, že se už zblázním! 🥺

michaelarousova
6. črc 2021

@ladyanne22
Vydrzet😂 ja zkusila vsechno mozny ..prolezela jsem skoro dva mesice a myslela jsem ze umru..a taky jsem to u prvniho nemela☺️ Ja treba jedla jem pizzu a hranolky a pila fantu jinak mi bylo zle.az asi ve 20tt jsem dokazala vypit kafe ktere ji ak miluju...kamoska so lednice chodila treba v respiratoru 😂

jjasmina
6. črc 2021

@ladyanne22 vydržet, u mě se to zlepšilo kolem 7. Měsíce, jinak mi bylo strašně zle

ladyanne22
autor
6. črc 2021

@jjasmina ježiši jen to ne, takhle dlouho 😖

ladyanne22
autor
6. črc 2021

@michaelarousova taky jsem na zdravý stravě no 😅 sním všechno co má neutrální chuť a vůni, jak to má nějak výraznej pach, tak to nedávám 🤨 tak to mě čekají krásný chvíle

michaelarousova
6. črc 2021

@ladyanne22 me se udelalo lepe az nekdy v 15tt ted jsem ve 30tt a uz nejaky ten tyden mi je zas blbe..sle co by jsme pro ty miminka neudelaly😂

kevi1
6. črc 2021

Ja som v 22tt a mam to furt 😁

ladyanne22
autor
6. črc 2021

@michaelarousova 😵 panebože co jsem komu udělala 🤣

ladyanne22
autor
6. črc 2021

@kevi1 neneeee. A prej že po 1.trimestru to přejde 😫

kevi1
6. črc 2021

@ladyanne22 pri prvom ma preslo ukazkovo v 12tt a bolo mi hej az do porodu 🙂

marselina
6. črc 2021

@ladyanne22 jsem těhotná po treti a co zazivam teď je šílený.
Zvracim jen pomyslenim na jaké koli jídlo. Hlad mam jako bernardyn, ale žaludek mi toho moc nedovolí.
Lizatka pro těhotné nezabiraji, léky na nevolnosti které mi byly doporučene taky ne.
Jsem 9tt a modlím se ať to brzo přejde 🙏🙏🙏🙏. Nějaké každodenní vaření je nereálné

terysch
6. črc 2021

Úplně se v tom vidím, taky mi bylo hrozně, všechno jsem vyzvracela, nepomohly prášky, lízátka, ani cola atd.. ale homeopatika naprosto skvěle!! Sepia CH 15

ladyanne22
autor
6. črc 2021

@marselina tak přesně takhle mi je taky. I když jdu ven, všude cítím, že něco smrdí a z toho mi je blbě. Doma to samé. Nebo jen pomyslet na jídlo 😫

ladyanne22
autor
6. črc 2021

@terysch super tip, kouknu i na homeopatika. Ze začátku mi cola pomáhala, že mi ten žaludek i uklidnila a já se mohla celkem normálně najíst. Nebo trochu piva. Ale teď už absolutně nic a že zázvoru je mi blbě taky 😆

ladyanne22
autor
6. črc 2021

@kevi1 jeee to by bylo super, to bych ještě nějak přežila. Ale jestli tohle bude až do porodu, tak asi umřu 🧐

kevi1
6. črc 2021

@ladyanne22 ja som do 10-12tt teraz uplne nepricetne grcala a nemohla nic jest a skoro ani pit, potom sa to zlepsilo to zvracanie, zle mi ale bolo jak psovi 🤷🏻‍♀️ Teraz su to "znesitelne" nevolnosti.. uprimne by si to na mne nespoznala, ze mi je zle. Chodim do prace, na vylety atd. Ale dobre mi nebolo od pozitivneho tehu testu snad. Clovek si zvykne, ked negrcia jak amina 🤷🏻‍♀️

terysch
6. črc 2021

Zkuste, pro mě to byla jediná záchrana. Ale to jak píšete, že vše má jinou chuť, tak to mám stále, už se těším až porodím a vychutnám si jídlo tak jak si ho pamatuju. Jsem 19 tt. Jinak homeopatika jsem brala cca do 12-13 tt pak jsem začala pomalu vysazovat a dobrý, sice se mi obcas udělá trošku nevolno, ale je to málo kdy, navíc jsem na jídlo celkem opatrná a vyhýbám se třeba kořeněným nebo aromatickým jídlům.

ivybee
7. črc 2021

Já jsem 26tt a mám to porad. Kazdej říkal, jak to brzo přejde a nic. 😬 Ale musim přiznat, ze je to mnohem lepší než na začátku. Maso, cibuli, cesnek a smažený věci teda nedávám porad! Když potřebuju něco v lednici, tak musim zadržet dech. 🤢 Ale už nejsem jen na rohlíku a vařených bramborech! 😁🙏 A to je pro mě mega úspěch. Všechno teda porad chutná trosku divně/spáleně/jako hlína/bez chuti, ale snad už to bude odeznívat.
Moc držím palce, ať te to přejde co nejdriv! 🌷

ladyanne22
autor
7. črc 2021

@kevi1 chudáku 😔 to musí být strašný. Ještě zvracet. Já zvracela jednou a to ani nebylo co a nic moc teda..

ladyanne22
autor
7. črc 2021

@terysch já jsem momentálně 10tt, za chvilku 11tt, tak se budu modlit aby to tím 12tt přešlo, i když o tom, že mě přejdou ty změny čichu a chuti trošku pochybuju 😒 ale ty homeopatika určitě zkusím, úplně nechci brát léky na nevolnost..

ladyanne22
autor
7. črc 2021

@ivybee tak koukám, že to máme úplně stejně. A doufám že ve 26tt už to určitě hroooooozně dlouho mít nebudu 😅 já milovník jídla, gurmán. Česnek úplně do všeho a teď z něj zvracím 😵😅

marselina
8. črc 2021

@terysch prosím te ty homeopatika seženu bezne v lékárně ?

ivybee
8. črc 2021

@ladyanne22 U mě zase trpí manžel. 😂 Je to milovník cibule, česneku a masa. 😁 No jo, taky proste musí něco obětovat. 🤷‍♀️🤰😅

terysch
8. črc 2021

@marselina Ano, já kupovala v Dr Max ale on-line přes e-shop, protože věčně neměli skladem přímo v lékárně.

ladyanne22
autor
8. črc 2021

@ivybee i u nás, všechno chutná tak, abych to mohla aspoň cítit 🤣 to znamená sůl, pepř a maximálně bazalka, petržel..

ladyanne22
autor
8. črc 2021

@marselina taky jsem objednala v Dr. Max. Zítra bych je měla mít, tak snad nám to aspoň trochu pomůže 😞 objednala jsem na radu SEPIA 15 CH a našla jsem ještě COCCULINE 🙏

ivybee
9. črc 2021

@ladyanne22 Tak to si bužírujete. 😄👍Já jsem jen na soli a když mám lepší den a chci se “rozšoupnout”, tak si přidám asi 5 drobků pepře 😅

ladyanne22
autor
9. črc 2021

@ivybee 🤣... Jojo těhotenství je nejkrásnějším obdobím ženy 🤣

ivybee
9. črc 2021

@ladyanne22 Rozhodně 😄👉

kevi1
9. črc 2021

@ivybee tak s tym peprom si odvazna, ten ja nemozem vobec 😀

marselina
10. črc 2021

@ladyanne22 Ahojky, pomáhají ti ty homeopatika?Citis se lip ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru