Nižší hCG, přesto dle UZ vše ok. Je to v pořádku?

nika110818
17. bře 2023

Ahoj, prosim o radu. Hcg minulou stredu 243, patek 404, tento tyden v utery 1502 a dnes v patek 2029. Dnes na UZ uz bylo videt gestacni i zloutkovy vacek a taky srdicko. Za to jsem moc rada, jelikoz puvodne bylo podezreni na mimodelozni. Ale trosku mne zneklidnuje ten nizsi narust mezi uterkem a patkem. Na druhou stranu jsem cestla, ze hodnota mezi 1200 a 6000 se zdvojnasobuje kazdych 76-92 hodin. Myslite, ze je ten narust v pohode? Nemate nekdo zkusenost? Dle cyklu bych mela byt 6+4, ale dle toho hcg a UZ si lekarka mysli, ze je to mladsi tehotenstvi. Moc dekuji. Nesnasim dostat vysledky v patek odpoledne, pak je cely vikend na premysleni. 😂

katherine177
17. bře 2023

@nika110818 pokud byla i srdeční akce ,tak bych řekla ,že to bude v pořádku

evellin123
17. bře 2023

Ahojky a jak sama píšeš hcg se zvyšuje ,sice svým tempem,ale pořád směrem na horu 😉🍀,tak se neboj a víc odpočívej.

merope
17. bře 2023

HCG se dělá hlavně kvůli prospívání neměřitelného těhotenství kvůli revizi, kvůli biochemickému či mimoděložnímu, pokud máš potvrzené srdíčko a v děloze, tak už je vše ok a jen užívej.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru