• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opakované špinění a pobolívání břicha. Je to normální?

6. října 2007 
Ahoj Těhulky,chtěla jsem se zeptat jestli je normální opakované špinění a pobolívání břicha na začátku těhu?? Jsem 5tt od začátku jsem pošpinovala potom mi doktor nasadil utrogestan 3x2 tablety vaynálně,pošpiňování přestalo a nyní se opět objevilo.Mám za sebou 2 sp.potraty bojím se abych mimi donosila.Díky za příspěvky!!!!
27. led 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. ja som pocula ze na zac teh sa velmi nemozu davat vag. tab ani kremy. na udrziavanie a spinenie sa dava duphaston. no ale ja nie som odbornik. radsej sa porad s viacer. dr. alebo zavolaj rovno do lekarne.
mne predpisal dr. vag. krem tiez som mala problemy s vytokom v tehu a obvolala som skoro6 lekarni v nasom meste aby som sa uistila. vies babo je viac ako doktor / no a aj tak som o neho prisla/ ale ja sa radim s kazdym .
ale vraj spinenie moze byt na zac tehu a hlavne v case ked by si mala mat menzes.neboj nic bude to dobre.a ten duphaston je velmi dobry to si daj predpisat urcite babetku to neskodi a je to len dobre brat.
27. led 2007 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja uz sice niesom tehu ale tie bolesti brucha som aj ja mala nieco ako pred menzesom ale pre kazdy pripad sa porad s lekarom
drzim palceky urcite budes ty aj babo v poriadku
27. led 2007 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani31,měla jsem na začátku těhotenství stejné problémy jako píšeš ty.Jsem po jednom spont.potratu.Při druhém těhotenství jsem začala v 6tt špinit a bolelo mě břicho.Ležela jsem v nemocnici,protože jsem měla vedle miminka krevní sraženinu.Tam mi dávali ascorutin a pak jsem do 14 tt užívala utrogestan.Jestli je to normální,tak to nevim,ale v nemocnici nás leželo asi 15 se stejnými obtížemi.Jestli máš dobrého doktora,tak ti určitě pomůže.Jen se nenech odbít. :wink:
27. led 2007 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani..........moje první těhu zkončilo v 9.týdnu potratem(neměla jsem to ani potvrzené od doktora-věděla jsem o tom díky dom.testům).Když jsem otěhotněla po druhé(po 3.letech usilovného snažení),doktor mi hned na začátku předepsal Utrogestan a Kys.listovou.Obojí jsem brala do 3.měsíců.Od té doby jsem zobala jen vitamíny.Pokud jsi v 5.tt,zaráží mě,že Utrogestan už nebereš-má se brát do doby,než začne fungovat placenta. :unamused: V kolikátém si vlastně týdnu?
28. led 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani
viem co prezivas aj ja som dva krat o miminecko prisla 5mesiacov od druheho potratu som znovu tehu ako ty a tiez mam strasne obavy bojim sa presne tak ako ty ci babo donosim ale co sa ma stat stane sa a treba len verit ze teraz sa nam nase drobceky narodia.Drzim ti palce a verim ze babenko bude bojovat lebo take zlate brusko a taku stastnu maminecku by len tazko naslo niekde inde,vela vela stasticka tebe aj babenku nech sa z neho v jeseni tesite
ja dufam v to iste :slight_smile:
28. led 2007 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
loss, janka strasne moooc vam drzim palceky
urcite sa budete na jasen tesit zo svojich deticiek, musite tomu verit a nemyslite na nic zle

ja som o babatko neprisla tak neviem ake to je a ani to nechcem zazit, ale ked som cakala moje dievcatko bola som v nemocnici s podozrenim na mimomaternicove tehu, tyzden som prerevala a doteraz som vdacna panbozkovi za to, ze bolo vsetko v poriadku, neverila som ze by to bolo mimomaternicove tehu, nechcela som tomu verit
28. led 2007 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to svým způsobem tragédie,zvlášť když člověk to mimi opravdu chce.O to víc si pak váží toho,když další těhu probíhá v pohodě a ví,že nic není zadarmo.Nejhorší na tom všem je nechápavé okolí.Např.kolegině v práci,které berou ženský,které nemůžou mít děti jako méněcenné.Jak se říká-kdo to nezažije,nepochopí. :unamused:
28. led 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky drzim vam pesticky,at vse dopadne dobre,ja beru Utrogestan - 3x2 od zacatku tehu,protoze nejdriv jsme lezeli v nemocnici pri podezreni na mimodelozni tehotenstvi a ted ho jeste beru z duvodu hroziciho potratu. navic jsem dostala jeste injekce Pregnyl - ale jen na 4 tydny,ten uz si ted nepicham. Vim ze me jeste lekarka chtela dat Ascorutin,ale nekrvacela jsem,jen jsem mela divoky nalez na UZ(hodne hematomu) a velke bolesti v podbrisku. Pristi tyden jdu na kontrolni UZ a zrejme uz budu i bez podpory Utrogestanu,ale uvidime. Takze jediny co muzu doporucit je hodne velky klid,setrit se,nic nedelat a nechat se od druhych ted obsluhovat :wink:
28. led 2007 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacici dakujem snad to zvladneme tak velmi po tom babenku tuzim dufam ze sa nic zle nestane
a tebe zelam krasne tehulkovanie,teraz uz ide drobcek rast a o chvilku ho budes citit :slight_smile:
28. led 2007 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, loss, moooc ti gratulujem k tehu :slight_smile: .
spinenie som mala aj ja, mzslim v 6tt asi tri dni vzdy rano. bola som na pohotovosti a nevedlei prist na to,z coho to mam, lebo hematom nemam, UZV bol v poriadku. vraj spinenie niekedy byva, horsie je, keby to bolo krvacanie, to mi lekar povedal,ze mam okamzite ist do nemocnice. a co sa tyka bolesti, na zaciatku pred meskajucou MS a este asi tyzden po nej, cca do 5-6 tt som mala take tlaky v podbrusku,akoby mala prist MS. vraj je tonormlane. teraz to mavam tiez, ale uz len tak chvilkovo par krat za den.
ale citala som prispevky enjakych babeniek a pisali, ze prave ten vaginalny utrogestan im sposobil spinenie, drazdenie a tak. mozno to mas aj z toho a bolo by lepsie prejst na tabletky.
28. led 2007 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já brala Utrogestan orálně.Měla jsem na vybranou.Z vaginálního zavádění jsem měla trochu strach.Nevýhoda u polikání tablet jsou motolice.Byla jsem ráda,že mě nechal doktor od začátku na kontrolce.
28. led 2007 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim poklopat, spineneie zatial nemam, dufam,ze ani nebudem mat. Beriem hned od 4tt duphaston 2x1 a kys.listovu. Kedze sa mi objavil tehu vytok, beriem 1x za tyzden vaginalny cipok. Ako prevecniu proti zlym mikrobom, kotre mozu tiez sposobit potrat.
Inac bolesti ako na ms este sem-tam mam, vtedy letim vzdy na zachod, ale odchadazm vzdy spokojna :grinning:
28. led 2007 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
val ja tiez zatial sa drzime babulatko móje zlate statocne bojuje som spokojna a hlavne nesmierne stastna :slight_smile:
28. led 2007 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, s tymi cipkami zatial opatrne, mne povedala lekarka, ze ten vytok silnejsi je v tehotnestve normalny, ale keby svrbel alebo stipal,bola by to mykoza, ale aj tak by mi ju liecila az po 12tt, dovtedy ziadne cipky ani nic.
28. led 2007 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
val, aký je ten tehu výtok?
28. led 2007 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
gov biely aj ja ho mam
28. led 2007 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čirý-alespoň u mě.Čím víc jsem aktivnější(hodně chodím a tak),tím je ho víc. :grinning:
28. led 2007 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
už rozumiem :slight_smile:
28. led 2007 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ja nie zrejme na zaciatku je iny a casom sa zmeni neviem
28. led 2007 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to záleží na horm.hladinách a na častosti sexování. :grinning:
My už na to 3 měsíce nemáme ani pomyšlení(mluvím za sebe-do manžela nevidím). :sweat_smile:
28. led 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak krvacanie by nemalo byt, ani spinenie..Je to riziko zial potratu...Ale snad ti hormonami pomozu...Drzim ti velmi palceky..Bola som na tom podobne... :slight_smile:
28. led 2007 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha ani my nesexikujeme tak snad to bude dobre :pensive:
28. led 2007 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Loss.......ono to za 2 měsíce přijde.Pokud bude těhu v pohodě a budete bez starostí. :grinning:
28. led 2007 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
karotky dakujem si zlata :slight_smile:
28. led 2007 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ako je to s tym vytokom? Som 33 DC , teplota stale zvysena a mam asi 3 dni biely vytok. ma niekto s niecim zakym skusenosti? ( inak este 30 dc som mala neg. test, ovu bola tak na 17 - 18 DC.) dakujem
28. led 2007 ve 20:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
babenky..drzte sa ..drzim palceky...len na seba davajte pozor...hlavne vela,vela pozitivnych myslienok...A s vytokom si nerobte starosti..pojkial je biely, alebo bledozlty a nezapacha..je to v pohode..Ja ho mam cele tehotenstvo...Drzkajte sa :grinning:
28. led 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzanka, tehu je vtedy, ak je teplota zvysena minimalne 18 dni. a biely vytok - ja som mavala trosku vytok aj predtym, teraz je ciry a intenzivnejsi.
29. led 2007 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hulky i netěhulky,díky moc za zprávičky co jste mě tu nechaly!!!!!
Včera jsem celý den polehávala a špinění přestalo... 31.1.jdu na kontrolní ultrazvuk a to mi doktor řekne jestli je mimi v děloze a jestli je to vpořádku.Do té doby asi v klidu nebudu.Poctivě si tam cpu Utrogestany 3x2 tablety...Začínají mě dost pobolívat prsa což nebylo ale ted to začíná být intenzivní hlavně bradavk jsou citlivé....Snad to do třetice vyjde a mimi vydrží,pořád si hladím bříško a domlouvám... :slight_smile: :wink:
Holky moc a moc Vám držím pěstičky a přeji pohodové a bezproblémové těhu!!!!! :slight_smile:
29. led 2007 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Karotky,Los těhulky díky za podporu!!!! ´Já měla poslední MS 23.12.takže bych měla začínat 6tt.Ve středu jdu na kontrolní ultrazvuk tak se uvidí,zatím tam nebylo nic vidět...Jinak Utrogestan beru od 23.1. a to 3x2 tablety zavádím.Jinak beru Calibrum baby,jsem na PN a mám se šetřit... :wink:
29. led 2007 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek