Orgasmus v 1. trimestru, může ublížit miminku?

hanpavka
4. bře 2016

Holky, intimní otázka : Jsem po IVF, 7 týden a od transferu jsme neměli s partnerem sex až do teď. Doporučeno je prvních 14 dní po ET, ale já se pořád tak nějak bojím, že to asi přítel chápe a nijak to po mě nevyžaduje. Ale dnes k ránu jsem měla dost živý erotický sen, který skončil 2 orgasmy... může to miminku ublížit? Nesmějte se, prosím, je to naše první, vytoužené a dost vybojované mimčo, tak si to ted vyčítám a nechápu, kde se v mé hlavě ten sen objevil!

alboo
4. bře 2016

Neublizi

kuliseks
4. bře 2016

Nemelo by to ublizit.

veeeraf
4. bře 2016

Jsi šťastná žena, neboj nic se nestane..tělo ví co dělá 🙂. I já jsem s erotickými sny v těhotenství bojovala, no bojovala, co si budeme povídat :D :D

megy
4. bře 2016

já v těhu zažila spoustu orgasmů i ve snu a musím říct, že to bylo super a díky těhu mám i kvalitnější prožitek nyní 🙂 miminku to neublížilo, spíš jsem čekala, že na konci při termínech porodu ho tím trochu popoženem a prdlajs 😀

hanpavka
autor
4. bře 2016

díky, holky, házím to tedy za hlavu 🙂

pekkaa
4. bře 2016

Me se to taky v prvnim trimestru hodne stavalo🙂. Budila jsem se orgasmem ze spanku🙂..
Je to ok. Miminku to neublizi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru