Pálení při močení v 7tt, může to být nebezpečné?

dadanana
19. únor 2015

Ahoj, jsem v 7 tydnu a pálí me při moceni ale ne pokaždý, myslíte ze to,může byt nebezpečné? Je mi čerstvých 18 a chodim,jeste k detskemu lékaři, tak je mi takové blbe za nim,jit s tím ze jsem těhotná. Dále chodím,do Brna na nefrologii protože trpím často na zanety ledvin atd. Ale tam jsem objednana az na 3.března. Tak mam v celku strach abych miminku neublizila :(

heduska82
19. únor 2015

Tak si chyť ranní moč a odnes ji na gynekologii - pokud tam tedy chodíš, vyšetří ti ji taky, každopádně ta nefrologie by o tom určitě měla vědět.

sim007
19. únor 2015

Mazej k doktorovi...muze to byt zanet mocaku a zanet v zacatku neni pro mimco nic moc....

aklin
19. únor 2015

Pálení při močení a bolesti jsem měla taky, a nakonec se potvrdilo, že jsem chytla zánět močáku. Když se to neléčí může to způsobit nepříjemnosti.

mandala
19. únor 2015

Miminku snad neublížíš, spíš sobě, podle mě se stejně doktorovi nevyhneš. Ale nevím, proč by ti to mělo být blbé, každého věc, jak si život zařídí, naopak smekám před tebou, že si hodláš miminko nechat a bojíš se o něj. 🙂

simdan
20. únor 2015

Nefrologie by o tom každopádně měla vědět a určitě by o tom měl vědět i gynekolog,že se léčíš i tam,mám kamarádku,která má problémy celý život s ledvinami a ani jí nedoporučovali otěhotnět,kvůli riziku jejího zdraví,tím samozřejmě nechci strašit,ale já jsem takový typ,že radši letím hned než něco zanedbat.A to pálení určitě také řešit.Hodně štěstí 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru