Pleť, beďary, těhotenství, ♀️♂️. Jak se jich zbavit?

paulline0055
28. lis 2019

Ahoj holky, jsem v prvním trimestru, neskutečně se mi rapidně zhoršila pleť, vykákaly mi beďary obří hrozně moc a mezi nimi malé 🙄🤦‍♀️ vůbec nevím co s tím, mačkat/nemačkat, nějaké doporučení na to jak se jich zbavit?
A ještě taková malá technická na závěr - všichni říkají že to určitě bude holčička když se mi takhle zhoršila pleť, kdo s tím máte jakou zkušenost? 🙈🤷‍♀️

sudylichozrout
28. lis 2019

@paulline0055 Ahojky, zacnu id konce. V jednom tehotenstvi v prvnim trimestru plet jak z alabastru - holcicka. V druhem tehotenstvi plet jak pubertacka - holcicka. Ted zas plet cista - nevime, nechavame se zase prekvapit. Jinak urcite nemackat, akorat si do ranek zaneses infekci. Davej si na oblicej obklady s vyluhem z cerneho caje a pouzivej kvalitni pletovou vodu. Pripadne nejaky krem se zinkem, ten vysusuje.

lenka_tom
28. lis 2019

@paulline0055 maska tarika akne je výborná a přírodní. Dá se použít i lokálně třeba na celou noc.

pajax6
28. lis 2019

Vychytat jestli to není reakce...mne v těhotenství vadil jakýkoliv cukr...okamžitě tuna beďarů..když jsem odolala plet nádhera..:D

krupka3
28. lis 2019

Ja na to od zacatku trpim taky. Minule si nepamatuji, ze bych s tim mela jakykoliv problem a meli jsme holku, jak by to technicky melo tu tvorbu bedaru ovlivnovat??? Pohlavi ditete prece nijak nemeni hladinu hormonu, ktera je za to zodpovedna, to jsou zas babske povidacky jako na co mas chute nebo jaky mas tvar bricha.

lilian2111
28. lis 2019

Mě bral krásu syn, u dcery a teď jsem bez pupinku 😁

similenka
28. lis 2019

@paulline0055 mne pomohla kosmeticka. Plet mi vycistila a pomohlo to.

mi35
28. lis 2019

Mně také pomohlo 1x za měsíc navštívit kosmetičku a nechat si odborně vyčistit pleť.

leymea
28. lis 2019

U prvniho mi pomohl az porod, tak ted u druhyho tez doufam, ze to porodem skonci 😀 plet priserna u obou tehotenstvi a doma mame kluka a cekame dalsiho 😉

drakenn
29. lis 2019

Zkus popíjet ledvinový čaj..

daaniieelaa
29. lis 2019

Ahoj, nikdy jsem neměla pleť žádnou hitparadu, ale naučila jsem se s tím žít, někdy horší obdobím, lepší a tak pořad dokola. Každopádně v prvním trimstru jsem to malá opravdu zlý, pupinek vedle pupinku. A začala jsem používat kosmetiku Purity Vision na noc arganovy olej, přes den bambucke máslo plus po odličeni nebo když jsem byla bez make-upu tak květinové vody - nejlepší růžová a zlepšení jsem viděla téměř do tydne a stále to drž(už jsem 28tt) a nemapamtuju si, kdy bych měla hezčí pleť. Ano taky se mi sem tam něco objeví a já to nechutně vyrýpu, ale nedá se to absolutně srovnat. Je tedy pravda, ze čekám kluka, ale těžko rict, jestli to na to má nějaký vliv. Držím palce 🙂

astyna88
29. lis 2019

Me pomohlo nejist sladky 😀

dzogobela
29. lis 2019

Napisu jen k tomu poslednimi dotazu 🙂 u me to tak bylo, u holky plet hrozna, u kluka ok. Ale ja myslim, ze to bylo i tim, ze pred holkou jsem vysadila antikoncepci... byl to pro telo sok 🙂 Jinak moje kosmeticka vzdycky rika hlavne nemackat, co nejmin sahat... ae vydrz to vid 😀

jituli84
29. lis 2019

Já čekám holčičku a plet v pohodě, nedávno jsem si říkala, že se objednam na čištění, cca hned druhej den po čištění asi 5 bedaru , no chtěla jsem zkusit jinou kosmetičku než ke které chodim, takže bud hormony nebo mi nesedla ta její kvalitní italská kosmetika na přírodní bázi , nevim 😀 Kolegynka, když čekala chlapečka tak měla askné jako v pubertě, ztratilo se po porodu, další čekala holčičku a v pohodě, ale jak píše paní, ta plet je asi nejspis hormonama a pohlaví s tím nebude souviset 🙂

terka80
29. lis 2019

@paulline0055 prvni trimestr jsem mela plet jak vy a az v druhem zmizely.cekala jsem holcicku

paulline0055
autor
29. lis 2019

@pajax6 to je fakt že jsem nikdy sladký nemusela ale od chvíle co nedorazily MS tak jsem začala sladit a chutná mi vše co je barevné a sladké 🙄😂

ferdinanddeste
6. pro 2019

No tak budeš pár měsíců vypadat jako maškara ale pak se to zlepší. Asi bych jedla vitamín C aby ti nevypadaly zuby 🎃

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru