Podle MS 7+0, dle UZ nějaký 4.tt. Zkušenosti?

20. říj 2020

Ahoj,

chci se zeptat, zda se to také někomu z vás nestalo. Dnes jsem byla na gynekologii a dle MS jsem 7+0, ale dle UZ teprve nějaký 4tt. Je tam vidět jen malinka dutinka. Máte s tím někdo zkušenosti?

Předem děkuji.

kachna001
20. říj 2020

Víš, kdy byla ovulace?

autor
20. říj 2020

@kachna001 bohužel to si nepamatuji 😏

veritanas
20. říj 2020

No, já podle MS a utz měla rozdíl 14 dní a dcera má dva měsíce, takže ještě bych nebyla nervózní..

kiluau
20. říj 2020

Mně to taky vůbec nesedělo... Já jsem otěhotněla dokonce měsíc od poslední MS.

kachna001
20. říj 2020

Tak to neřeš, mohl být později, to se stává

klokanka31
20. říj 2020

Na ms se nedá spoléhat... Se ti mohla opozdit ovulace...

amazonkajanik
20. říj 2020

Jak říkají holky,pokud nevíš,kdy byla ovulace,tak se dle ms nelze řídit. Já to třeba věděla a také to při vyšetření odpovídalo ...

cinam
20. říj 2020

A víš kdy byl pozitivní test? Je to docela velký rozdíl. Tak záleží, jak dlouho o těhotenství víš.

haku71
20. říj 2020

Ahoj. Já na první kontrole byla podle poslední MS 6+6tt, ale na UTZ jen prázdná dutinka odpovídající 4+3tt. Na další kontrole dle MS 8+6tt, byla i srdeční akce, embryo odpovídající 7+5tt. Do 13tt se vše skoro srovnalo, rozdíl od poslední MS jen 2 dny. Někdy ten malý tvoreček má hold jen pomalejší rozjezd. Držím palečky, ať to dobře dopadne 👍

autor
20. říj 2020

Moc děkuji za pozitivní ohlasy. Pozitivní test jsem zjistila 5.10., ale nebyla ta čárka úplně jasná....poté jsem si dělala asi za 5 dni další a už byla o dost tmavší 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru