Pomáhalo jíst v těhot. v restauraci, když vám bylo zle?

shiva30
25. srp 2016

Ahojky .Pomáhalo někomu z Vás jít se najíst do restaurace, když Vám bylo zle a nemohly jste ani uvarit ? Dekuji

horsiee
25. srp 2016

@shiva30 no když je mi zle, tak obvykle moc chuť k jídlu nemám, natož ještě někam chodit. Ale občas objednat pizzu domů není špatné. 😊

andryyysssek
25. srp 2016

@shiva30 Když mi je zle tak,že nemůžu ani uvařit,tak ani nejím 🙂

chocolady
25. srp 2016

Ahoj, nepomohlo, protoze me strasne natahovalo z vune peceneho masa a tomu se v restauraci nevyhnes. Resila jsem to vajickama/nudlema se zeleninou syrem apod. pro muze a broskvi pro me. :D

alicam
25. srp 2016

Ahoj, ne, skor mi potom bolo ešte horšie.. jedla som len suché rožky, keď bolo lepšie tak s máslom alebo syrom a nejaké ovocie. Alebo špagety, holé boli fajn, lepšie s kečupom a najlepšie s grankom :D A navečer keď nevoľnosti pominuli som sa dojedla. Ale záleží na čo máš chute, to asi každá máme iné.. 🙂

olga_
25. srp 2016

@shiva30 Ahoj, mně to pomáhalo. Nechodila jsem teda do restaurace, ale do menzy (dodávám, že v Německu, kde je kvalita jídla i prostředí v menzách diametrálně odlišná než u nás). Vyhovovalo mi, že jsem si mohla vybrat podle aktuální chuti. Byl to ale hodně otevřený prostor, kde se nemísily žádné ostatní pachy. Já byla schopná oběd sníst, ale dělalo mi problém naplánovat si dopředu, co budu vařit. To, o čem jsem si myslela předešlý den, že bez problémů sním, jsem druhý den, když jsem měla vařit, nemohla ani vidět, natož cítit.

shiva30
autor
26. srp 2016

Děkuji za odpovědi, nevím právĕ co už jíst , aby mi nebylo blbĕ.Hold to budu muset vydržet , ale holky je to už ubíjející .přijdu si naprosto nepoužitelná a v depresi.

cukricek123
26. srp 2016

Bylo mi špatně, ale nachystané jídlo jsem snědla. Přes týden chodím do restaurací na menu. Přes víkend jím s donucením.

loafeer
26. srp 2016

@shiva30 mně to pomáhalo....měla jsem sice hlad, ale dělalo mi hrozně zle to jídlo připravit, sahat na to a pak mi to vůbec nechutnalo....takže jsem byli asi 2x....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru