Pomalý vývoj. Máte stejnou zkušenost a bylo vše v pořádku?

lilien99
30. kvě 2023

Ahoj,dnes jsem byla u doktorky a podle posledních ms bych měla být 8+2tt ale podle ultrazvuku jsem 7+3tt,doktorka tvrdí ze je možné ze jsem otěhotněla později ale byla jsem u ni na kontrole 19.4 a podle ultrazvuku jsem měla den po ovulaci.Takže asi není možné ze jsem otěhotněla později.Řekla ze se nemám ničeho bat ale znate to😁Mate někdo prosím zkušenosti ?

helen_h
30. kvě 2023

No a potvrdila srdeční akci??

helen_h
30. kvě 2023

Jsou to nervy, ale prostě se stejně musí počkat, zatím pokud naskočilo srdíčko, tak jsou to dobré zprávy a uvidíte. Asi zase mi přijde lepší tento způsob než aby Vás poplašila a co 2 dny Vás honila po ultrazvucích atp.

bartk
30. kvě 2023

@lilien99 Já jsem byla u doktora a ten mi podle ultrazvuku řekl ,ze budu mít ovulaci a měla jsem ji úplně jiný den a otěhotněla ten den co jsem já věděla ,ze ji mám . Jinak můj doktor mi řekl taky jiný týden než potom na prvním velkém ultrazvuku , takže jestli je srdíčko a nejsou nejake velké skoky v tom vývoji tak bych se nebala .

cilkat
30. kvě 2023

Pokud je odhad do dvou týdnů od termínu podle menstruace, bere se to jako chyba odhadu a že je všechno ok. Chápu, že takle na začátku se 6 dní zdá hodně, ale fakt bych neplašila.

martulka88
31. kvě 2023

@lilien99 @cilkat má pravdu. Plus minus 14dnů nic neznamená 😉 I proto, že u UZ stačí mm jinak a hned vyjdou jinak hodnoty. Důležité je, zda těhotenství prosperuje, je srdeční akce a pak se dle 1.screeningu bude určovat TP - budeš mít dva - dle UZ a dle MS.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru