Příznak mimoděložního těhotenství. Bolelo vás na jedné straně podbřišku?

20. dub 2021

Ahoj holky,

chtěla jsem se zeptat těch z vás, co si bohužel prožili mimoděložní těhotenství. Bolelo vás (nebo píchalo) na jedné straně podbříšku v době kdy by mělo probíhat hnízdění? Mám cca 7 dpo a od včera mě píchá na pravé straně jakoby u vaječníku, tak mám strach.
Děkuju za odpověď

autor
28. dub 2021

@klokanka31 děkuji, snad to klapne 😍 i když u mě se včera k večeru dostavila MS, tak snad někdy příště

monuleee
6. kvě 2021

Holky, čistě teoreticky- sem tam mě píchá v podbřišku (jsem 4+3) prý je to nejspíš tím,že se roztahuje deloha- takže když se roztahuje deloha,tak by teoreticky možná nemuselo hrozit případný mimoděložní tehu....nebo to tak není?

klokanka31
6. kvě 2021

@monuleee Děloha se roztahuje trošku dýl ne?🤔 Ale různý píchání nebo bolení břicha je na začátku těhu běžné...

monuleee
7. kvě 2021

@klokanka31 nevím,možná jo, jen mě včera pichalo trochu víc a dýl a pak chvilku nic a pak zas-porad střídavě. Tak jsem byla vyplašená a hledala na netu a někde jsem narazila na článek že to může být roztahováním delohy. Ale fakt nevim. Podle popisu bolesti by to odpovídala,tak jsem tak nad tím dumala..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru