Prosím o radu, co se týče léku Ascorutin. Co mám dělat?

katerina2498
7. pro 2020

Ahoj, dneska jsem byla na vyšetření, jsem v 5tt a lehce spinim, doktor mi předepsal ASCORUTIN, jenže teď jsem byla zaskočena. Píšou, že to nesmí užívat těhotné. Co mám dělat?

mrstte
8. pro 2020

Brala jsem ho do cca 15 tt a všechno je v pořádku. Píšou, že se v těhotenství nesmí užívat ale i v nemocnici mi ho ještě přidali a pomohl. Ještě jsem k němu brala od 6tt gynprodyl a v nemocnici mi nasadili utrogestan ve 12 tt.

amazonkajanik
8. pro 2020

@sajul on na to koukal i veterinář 😁 o pohance to vím,páč mám vředy i hemeroidy,tak jsem jí to zkusila dát a zabralo. Ona totiž má někdy v moči krve,jakoby harala. Písek z ledvin jí drasa stěnu močového měchýře. Kvůli tomu musíme i častěji ven a na noc má plenu. Taky už je jí 13let

veronikacv
8. pro 2020

Take jsem brala v prvnim trimestru 🙂 pomuze posilit cevky. Ja je pak brala i kdyz mi hodne krvacely dasne pozdeji. Nemelo by to nijak ublizit 🙂

katerina2498
autor
8. pro 2020

@2hanah děkuji moc🥰🥰 snad vše dobře dopadne ❤️ a ty jsi ho měla za odměnu, po té drine asi 🙂

katerina2498
autor
8. pro 2020

Děkuji Vám všem za ohlasy 🙂

2hanah
8. pro 2020

@katerina2498 Moc děkuji a taky přeji tak zlaté miminko, zdraví a ať vše dobře zvládnete až do finiše a krásné Vánoce❤

katerina2498
autor
8. pro 2020

@2hanah taky děkují, nápodobně přeji pěkné Vánoce❤️ a když se tak zeptám ještě, nějaká fotecka prvního ultrazvuku? Já už mám fotku, protože jsem měla tu potíž, doktor řekl 4tt, ale mně to přijde strašně malinký😁🙄

2hanah
8. pro 2020

@katerina2498 Né, to je úplně v pořádku, ve 4.týdnu se tam dělá gestační váček, embryo a žloutkový váček ještě ultrazvuk nezobrazí, je to moc malinké, ale rychle všechno roste, takže brzo tam "toho" bude víc😍

katerina2498
autor
9. pro 2020

@2hanah ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru