Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Průjem v těhotenství, mám s tím jít k lékaři?

verusch
15. zář 2017

Ahoj mam takovou otázku jsem 7+5tt a mam uz asi tyden prujem a pak zavpu a furt tak dokola chtěla jsem se zeptat jestli jit stim k lékaři a jestli ano k praktickému nebo na gyndu ?

vendelinka08
15. zář 2017

Asi bych to konzultovala s praktickým lékařem. Někdo píše, že je to v těhu normální, možná může být, ale pro jistotu bych šla. Nebo si alespoň zavolej pro konzultaci. Já jsem měla také 3 dny strašný, prostě cokoli jsem snědla, tak jsem za chvíli musela. Ale pak to přešlo. jenže pak skončilo i těhotenství. Ale dle mě to nemá vliv. Nevím, nejsem odborník. Ale já jsem si k Dr. volala, říkala že pokud to bude pokračovat, mám přijít. Rozhodně bych to nenechala jen tak....tak ať je brzy lépe. Možná, že někdo zvrací a někdo má průjem.....

danask88
15. zář 2017

V tom začátku těhotenství se mi také střídala průjem se zácpou, častější byl průjem. Později je zase normální zácpa, kterou teď naštěstí nemám. Ale takhle v začátku trpí průjmem hodně nastávajích maminek. Záleží jak moc je úporný, pozor na dehydrataci. Pokud to bude opravdu fest a jen voda tak bych konzultovala s lékařem.

Sem začni psát odpověď...

Odešli