Revize v 10. týdnu - jak to probíhá?

alinka1993
2. srp 2018

Ahoj holky tak dneska mi bylo řečeno,že plod nemá srdeční akci takže jdu zítra ráno na revizi. Jak to probíhá? :( :'-(

kac9
2. srp 2018

Ahoj 🙂 přijdeš tam, nalačno, tuším, že od půlnoci se nesmí pít, Změří ti tlak, zváží, vyplní nějaké papíry a pak tě pošlou si ještě odpočinout. Potom si tě vezmou na zákrok, který trvá cca 10min. A po nějaké době Můžeš jít domů, ale s doprovodem, kvůli anestezii...
Já měla nástup v 7 a o půl 9 už jsem byla vzhůru po... V 11 jsem šla domů

jenni4
2. srp 2018

@alinka1993 ahoj, to mě moc mrzí, taky jsem to zažila. Zjistilo se to v 10. týdnu, ale plod odpovídal 8. týdnu. Já jsem to měla tak, že jsem ráno přišla nalačno na oddělení, ubytovali mě na pokoj, měla jsem dostat premedikaci před narkózou, ale ta se nestihla, protože doktorka už čekala na sále. Vůbec to nevadilo. Odvezli mě na operační sál, vyptali se na alergie, váhu atd., sestřička napíchla žílu, kam jsem dostala anestezii. Do pár sekund jsem nic nevěděla. Pak jsem se tam probudila, odvezli mě zpět na pokoj, dostala jsem infuzi na závodění a sestřička mi měřila tlak. Zezačatku jsem byla mimo, pak už normální. Odpoledne jsem šla domů. Měla jsem nadstandard, tak tam byl se mnou celou dobu manžel a pak mě odvezl domů. Krvácela jsem jen málo, skoro vůbec. Týden jsem byla doma. Pak jsem šla za pár týdnů na kontrolu ke svojí gynekoložce a do nemocnice pro výsledky histologie asi po měsíci. Už nevím přesně. Fyzicky to nic nebylo, mnohem horší to bylo na psychiku. Nikdy na to nezapomenu, ale časem jsem se s tím vyrovnala. Tak se drž!!!

alinka1993
autor
2. srp 2018

@jenni4 přesně tak to je i u me říkala mi doktorka ze plod odpovida 8 tt.:( děkuji za uklidnění uz at to je zamnou:(

anetka9
2. srp 2018

Ahojda, taky jsem byla na začátku 10tt na revizi, nicméně odpovídala jsem 6tt (pořád čekali, co z toho bude)..a bylo to rychlé, v 8 jsem tam měla být, hodinu jsem teda čekala v čekárně plný těhotných (fakt super..) na poslední vyšetření, pak převlíknout a do postele, v 10 jsem šla na sál, 10:20 probraná zpátky na pokoji do 12 na dospání a o půl jedný už si mě vyzvednul manžel a šla jsem domů..Měla jsem to celkem v pohodě, ještě tu noc jsem přestala krvácet, druhej den jen špinění a tím to skončilo..těšila jsem se na další snažení, ale zas to nejde, takže psychika utrpěla velkou ránu a nelepší se to...spíš naopak...tak držím palce, ať to máš co nejlepší🙂

jesterkax
2. srp 2018

@alinka1993 Ahoj, ráda bych tě podpořila, taky jsem to zažila, taky v 10.tt, velikost na 8tt.... ale na zákrok mě vzali až za dlouhý 3 týdny po tom zjištění, protože byl tlak na lůžka. Musím řict, že to bylo největší peklo a revize vlastně vysvobozením. Zákrok byl rychlý a bezbolestný. Všichni moc příjemní... Za 4 měsíce po tom jsem znovu otěhotněla, sice už jsem měla celé těhotenství nervy, ale mám z něj už 2,5 letou holčičku. Teď jsem těhotná v 17. týdnu, ale je pravda, že na to nikdy nezapomenu... Říkám si, že to tak příroda zařídila, aby se nenarodilo nemocné mimi, tak to takhle vyřešila sama. Přeji pevné nervy, hodně sil, a brzy ať se zadaří krásné, zdravé miminko...

deliminico
3. srp 2018

@alinka1993 Ahoj, jsme na tom stejně, včera mi to oznámili a dnes mám po revizi v 10.-11.tt, cca týden bez srdíčka.
Jak ti je? Myslím na tebe, drž se. Jsme přece statečný holky.
Koukala jsem, že máš doma chlapečka, to je tvoje velká opora ❤

alinka1993
autor
4. srp 2018

@deliminico ahojky🙂 naštěstí vše dopadlo dobře. Teď uz jen zahojit srdíčko:( a jakpak si dopadla ty?🙂

kacka135
7. srp 2018

Ahoj já byla na konci 10tt a plod odpovídal na 9tt.. ještě ten den co to zjistili mě hned vzali na zákrok. Mám gynekologa co je v té nemocnici i primář. Dnes jsou to 4tydny po zákroku.. fyzicky jsem na tom dobře, psychika je už lepší ale jsou dny i noci kdy si pobrečím. Ale jsme ženský a my vydrzime hodně.. hodně sil přeji 😊a ať se brzy zadaří

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru