Řídká stolice od začátku těhotenství

shannondrake
23. zář 2016

Jsem v 5tt. Snad od té doby co se spermie dotkla vajíčka trpím nadýmáním a řídkou stolicí (po ránu jdu cca 3x). Někdy je vyprazdňování bolestivý, asi z těch plynů. Pak se mi uleví. Taky se mi objevuje bílý hlen ve stolici. Byla jsem s tím u své obvodní lékařky, ale nemůže mi na to samozřejmě nic dát. Buď to může být právě z toho těhotenství, když mi to začlo takhle nastejno popř nějaké jiné nespecifické záněty, ale to bych musela na kolonoskopii a teď samozřejmě nemůžu. Ale zase příznaky na Crohna či ulcer.kolitidu mi přijdou jiné. Nemám průjmy celý den, ani krev ve stolici, hubená jsem byla vždycky, ale víc nehubnu.
Každopádně dotaz zní, měly jste také v těhotenství problémy s řídkou stolicí, popř podobné těm mým? Přeci jen je to mé první těhotenství tak trochu plaším. Děkuji

bajuliss
23. zář 2016

Ahoj, ja to nastesti mela v poho ( akorat ted me obcas trochu trapi zacpa) ..ale vim, ze isme s holkama ve skupine tohle na zacataku resily, a nektere trpely zacpou, nektere prujmem....myslim tedy, ze je to uplne normalni 😉 zkus vyradit s jidelnicku podpurne veci a ziuz zaradit jine potraviny 😉

alexandraxxx123
23. zář 2016

Jsem ve 20. týdnu a od začátku mám vždy po ránu řidkou stolici, jen co se vzbudím, hned musím jít.... Pak přes den v pohodě, ale od včera mě to trápí celý den, včera jsem byla snad 6x a pokaždé jen voda... Když to dneska nepřejde, zavolám Dr, nevím, jestli to nemůže nějak miminku ublížit, asi nejspíš nějaký střevní potíže, ale i tak... Jinak pokud neběháš celý den, je to v pohodě ;)

shannondrake
autor
23. zář 2016

Děkuji moc za uklidnění, už jsem se úplně začala stresovat z nějakýho Crohna

kacernice
23. zář 2016

Já to měla hodně podobné od samého začátku těhotenství, kolem 8 - 9 tt se to srovnalo 🙂

shannondrake
autor
23. zář 2016

@kacernice

Anebo se to vymění za zvracení 😀 teď co je lepší 😀

kacernice
23. zář 2016

@shannondrake No hlavně ne oboje najednou 😀

simsamsim
23. zář 2016

tak já takhle měla průjem celý první trimestr, byla jsem nafouklá ... po 1.screeningu to najednou přešlo, břicho mi splasklo a od té doby pro změnu zase trpím na zácpu která stále trvá :D takže asi tak...

shannondrake
autor
23. zář 2016

Koukám, že mě čekají samí krásný věci 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru