14+5tt po stolici ze mě vyšel divný bílý kus. Co to může být?

kysloberga
31. srp 2020

Ahoj holky,jsem 14+5tt a trpim dost na zacpu. Dnes jsem byla na velke a musela vice zatlacit. Pozdeji,kdyz jsem sla na wc,tak ze me vysel takovy bily kus(vypada to jako slacha) a malinecko obaleny krvi. A ted kdyz jsem sla na wc,tak po utreni malinky krvavy hlen 😔 Nevite co to muze byt? Nic me neboli,citim se moc dobre... Zitra zajdu k doktorce,ale ted mam nervy 😔

danvitka
31. srp 2020

Hemoroidy? Já se taky jednou cítila fajn, nic nebolelo a najednou vsude krev až jsem hystercila 😬 no a nakonec to bylo ono, tak jsem nasadila vlakninu 👍

kysloberga
autor
31. srp 2020

@danvitka Ale ja to nemam po utreni zadku,ale kdyz se utru po male 😔 A hlavne nechapu co je ten bily kus,co ze me vysel 😔 Vypada to jako slacha 😔

cysticka
31. srp 2020

Je to pevne konzistence? Napada me hlenova zatka, ale nechci te zbytecne plasit. Krvacis?

merope
31. srp 2020

Špinění - ok, jasná červená krev - gynekolog nebo i pohotovost, pokud to je víc.

kysloberga
autor
31. srp 2020

@cysticka Nekrvacim,nic me neboli,je to jakoby nejaka slizka slacha (jak byva v mase)... Neni to hlen.

kysloberga
autor
31. srp 2020

@merope Nespinim,nekrvacim. Jen ze me vysel ten bily slachovity kousek a kdyz jsem sla znovu na wc a utrela se,tak jsem mela na papire jen malinecky krvavy hlen 😔

nikca94
31. srp 2020

@kysloberga mě se to jeví jako zátka. Jela bych k dr. Hned

barmil
31. srp 2020

@kysloberga me napadla tasemnice, jde o to, odkud ten sliz vyšel

kysloberga
autor
31. srp 2020

@nikca94 Myslis? Ale to neni vylozene hlen... Muzu ukazat fotku,pokud nevadi...

kysloberga
autor
31. srp 2020

@barmil No ze zadku ne...

terka80
31. srp 2020

@kysloberga takhle u me vypadala zatka,radsi zajet k doktorovi

klokanka31
31. srp 2020

@kysloberga Taky tipuju na zátku.

kysloberga
autor
31. srp 2020

Holky a da se s tim neco delat? Nebo to bude predcasny porod 😰

mourovatakocka
31. srp 2020

@kysloberga Hned bych jela na pohotovost. Určitě napiš jakýkoliv pokrok!

cekypetra
Autor odpověď smazal
Zobraz
cekypetra
31. srp 2020

Jedte na pohotovost, vubec nic to byt nemusi, ale je lepsi se nechat prohlednout. Drzim palce a dejte vedet.

marti89
31. srp 2020

Jestli to ještě máš, hoď si to do nějaké skleničky a vem s sebou na pohotovost, popř. jestli máš fotku, tak jim ukaž tu. Ať je vše v pořádku 😉 🍀

kysloberga
autor
31. srp 2020

@cekypetra Pujdu zitra ke sve doktorce,na pohotovost nejdu,nemam tam dobre zkusenosti. Ja verim,ze to bude dobre. Co jsem se na netu divala jak vypada hlenova zatka,tak to me vypada jinak... Uvidim zitra. Modlim se.

nikca94
31. srp 2020

@kysloberga hodně štěstí..já bych nečekala 😐

zuzangel
31. srp 2020

Taky mě první napadla hlenová zátka, já bych taky hned jela, aspoň se udělá UTZ. U nás to v nemocnici taky není super ale jejich boj, já jela třikrát a vždy si mě nechali, i třeba jen na tři dny.
Každopádně držím pěsti ✊
A na zácpu doporučuji hodně trnek, červenou řepu, acidomleko a nějaký dobrý vývar s pěknými mastnými oki 🍀

klokanka31
31. srp 2020

A nebo švestkový kompot

merope
1. zář 2020

A promazávat konečník, ať se nerozjedou hemeroidy (v těhotenství časté) 🙂

kysloberga
autor
1. zář 2020

Holky,takze nakonec jsem stejne musela do nemocnice,jelikoz moje doktorka ma dnes dovcu. Vse je v poradku,je to spineni po tom tlaceni na velke. Spadl mi hrozny kamen ze srdce 😊 Mejte se hezky,papa

krupka3
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenka062017
4. říj 2020

@kysloberga

Mne sa to stalo inak tiez. Po zacpe, prislo mi to ako velka davka vytoku naraz. Ja som sa skor zlakla, ci nam nejaky zanet dole, hlenova zatka to nebola. Ale vytok potom nepokracoval, ze by naznacoval kvasinky alebo daco. Neriesila som.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru