Růžové špinění v 7. týdnu. Mám se bát?

teplaka1
8. říj 2022

Hezky večer,chci se zeptat..jsem na zacatku 7tt a dnes jsem na wc mela po utření růžový výtok..Boli me podbřišek..Mam se bat? K dr jdu az 21.10.

jjasmina
8. říj 2022

@teplaka1 srdíčko už bylo vidět? Já teda měla růžový flucek pouze jako jednorazovka, ale asi tak 5tt a bylo to v pořádku

teplaka1
autor
8. říj 2022

@jjasmina nebylo,jen skulinka,pry ze toho 21.10 uz by ale mohlo..bojim se 😔

dejvitka
8. říj 2022

@teplaka1 ja mela spineni v 7tt u dvou tehotenstvi. Jednou spineni zacalo a uz neprestalo, tehotenstvi zamlklo v 9tt. Podruhe spineni stridave mizelo a objevovalo se az do 15tt a mam z nej syna, vse bylo v poradku na duvod se neprislo. Drzim pesti, at je vse v poradku 👍

jjasmina
8. říj 2022

@teplaka1 hmmm je to 50/50 no, uvidíte, co ultrazvuk no

teplaka1
autor
9. říj 2022

@jjasmina tak jsem zacala dnes ráno krvácet 😔😔..

jjasmina
9. říj 2022

@teplaka1 to mě mrzí, tak snad příště

lenkalubina
9. říj 2022

@teplaka1 to mě mrzí 🥺 ale věřte, že to asi nebylo pro vás momentálně ok,tak si tělo poradilo samo. Příště to bude určitě výborné! Držím pěsti ☘️☘️☘️

teplaka1
autor
9. říj 2022

Nevíte kdy muzeme začít znovu?mam tohle krvácení brat jako zacatek cyklu..?budu muset jit na čištění? Ja to nikdy nezazila a jsem z toho opravdu špatná...nevim co ted ..😔😔

jjasmina
9. říj 2022

@teplaka1 cistite se už teď, takže na to můžete vlitnout po ms už. Osobně jsem ale vždy šla na gyndu se nechat zkontrolovat jestli vše odešlo jak má

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru