Růžový hlen v 9tt, bolest podbřišku

lindabradacova
25. čer 2017

Prosím,má někdo zkušenost s náhlým odtokem hnědého vytoku av náhle růžového hlenu. Bylo to jen jednorazove. Od rána mam zatím klid.jen mě tak jinak bolí břicho,ale nic co by se.nedalo vydržet. Jsemv 9 tt a uz jednou sem jela s krvácením na pohotovost a naštěstí to nic nebylo.
Nechci zas plasit a nechci se zas bat nejhorsiho. Mate nejaka zkusenost?

lindabradacova
autor
25. čer 2017

Ještě chci podotknout ze ta "bolest" nevim jak to popsat je to fakt divny je spíše úplně dole kde to neumim popsat,jakoby uvnitř stYdke kosti a obcas to pichne i v pochve a v podbřišku

sassanca
25. čer 2017

Někdo takhle prospini a prokrvaci střídavě cely první trimestr a je to ok. Těžko rict, Ja třeba nasla dvakrát na papíru trosku hnědé krve (fakt kapicku) a dobry to nebylo. Dokud na tebe někdo nemrkne, je to buď anebo.

lindabradacova
autor
25. čer 2017

Ach jo

mari90
25. čer 2017

Ahoj, ja spinila jak v prosperujici tak i v neprosperujicim tehotenstvi,v tom prosperujicim ze me i cosi krvaveho vypadlo...za jak dlouho jdes na kontrolu? Jak ja rikam lepsi 100x zbytecne, nez jednou pozde. Pokud by se to opakovalo, muzes si zkusit koupit ascocurit

linee
25. čer 2017

@lindabradacova ja to tak mela koncem 1.trimestru,asi 10-11tt a bylo to tim,jak mimi rostlo a prokrvovalo delohu a zvetsovalo ji.Byla to bolest jina nez pri ms a take uplne dole u stydke kosti-to rostla deloha,koncem 1.trimestru udela mimi velky skok.
Pokud je to jednorazove a trochu,nebala bych se.Pokud si nejsi jista a nebo by se to zopakovalo,klidne zavolej sve dr.,at se na tebe podiva.

lindabradacova
autor
25. čer 2017

Jen mam strach :( furt nějaké problémy... mohl by případný zánět způsobit třeba potrat? Jakýkoli zánět,i třeba v zubu

linee
25. čer 2017

@lindabradacova chapu,ze se bojis,ale timto stresem mimi jenom uskodis! Ne,zanet zubu opravdu potrat nezpusobuje.
Pokud se bojis,zavolej dr.,at se na mimi podiva a kup si na to krvaceni ascorutin.A snaz se tolik nestresovat,jinak se do porodu zblaznis😉

andysebesta
25. čer 2017

Moje,naštěstí,jediná zkušenost dopadla jak nejhůř mohla.Asi bych na nic nečekala a když už jste tam jednou se spinenim jela,jela bych opět.Pro svůj klid.Kdyz se vám to bude opakovat,dají vám třeba nějaké léky a budete mít klid🙂

lindabradacova
autor
25. čer 2017

Už sem ascorutin brala

lindabradacova
autor
25. čer 2017

Ti doktoři na tebe vždy koulak jak na debila,když tam jdes s tim že spinis..minile sem krvacela a koukali jak kdyz sem spadla z visne

klarina62
25. čer 2017

Mám něco podobného, akorát bych byla 4tt a ted jsem mela 3dny MS a ted 3dny spinim. Takový divný nahnedly výtok či co to je. Vůbec nevím. Třeba ani těhotná nejsem.
Tobě preju, aby bylo vše v pořádku!

lindabradacova
autor
25. čer 2017

Já mám už i fotku,vypadá to už jako děťátko,srdíčko tlouklo jak o závod... nepřežila bych kdyby se něco pokazilo

klarina62
25. čer 2017

@lindabradacova hlavně nestresuj. Uvidí s zítra ráno a když tak doktor. Ted asi nic nezmuzes. Hlavně bud v klidu a nijak se nenamahej.

lindabradacova
autor
25. čer 2017

To je to nejhorsi... nijak se nenamaham uz od zacatku co sem mela problemy a stejne se děje tohle... v rodině problémy nemáme... sem mladá,nevím už jak se uklidnit...to že trpim na záněty a tak na to vliv nemá.. vůbec mi nejde o mě,ale aby moje problémy nezpusobily něco co nechci

veronikav31
25. čer 2017

@lindabradacova Já bych na pohotovost jela. Já jsem 8tt a ve čtvrtek jsem zakrvácela, tak jsem raději vyrazila k Dr., udělala ultrazvuk a dobrý, mimi je a bije mu srdíčko, dostala jsem Panbu na zastavení krvácení, beru askorutin, zvýšili jsme dávku Utrogestanu, v pátek, sobotu už jsem slabě hnědě špinila,ve středu jdu na další kontrolu, raději 10x zbytečně-pro klid

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru