Screening Ostrava

misana155
26. čer 2019

Maminky, je tu nejaka z Ostravy co byla na screeningu v 1.trimestru na fifkach? Jestli daji foto, jak to chodi, jaky maji pristup, jak berou tatinky u vysetreni a jestli vam na zadost sdelili predbezne pohlavi miminka.... 😊vim,ze se UTZ dela pres brisko ale jsem drobet "tucnejsi" postavy tak nevim jestli to nebude pres spodek. Dekuji za odpovedi 😊

vveru87
27. čer 2019

@misana155 Ahojky ja byla na fifkach v prvním tehu,mala bude mit v zari 2 rocky,byli příjemní a tatinek byl se mnou 🙂 Myslim ,ze urcite bude probíhat pres brisko 🙂 Pohlaví nam tehdy neřekli ,to az dr na 3d ultrazvuku cca v 18tt .Ale treba se ti postesti ted 🙂 Ja jdu na screening 22.7. Do Poruby ,protoze nas překvapili ,ze cekame prcky dva Takze tam na to maji pry lepsi vybavení .Drzim palce at vse probiha hladce 👶☺️

misana155
autor
27. čer 2019

@vveru87 O Porube jsem slysela samou chvalu prej naval akorat uvidime jak budou vychazet terminy a treba zkoncim taky v Porube 😀

andulenka23
27. čer 2019

@misana155 ja se objednavala do FNO Poruby pred tydnem 😊 na krev jsem objednana 12.7. a na UTZ 19.7. 😊 Objednání probihalo stylem: tehdy a tehdy v tolik a tolik, takze jsem se ani neptala jestli by slo v jiný cas 😂 ale je pravda ze mi doktor rikal at si zavolam hned ze pak může byt problem s termínem (byla jsem na posledni kontrole 8+0) 🤷🏻‍♀️

pipi_puncocha
27. čer 2019

Ve FNO první screening úplně skvělý, Dr.Matura je hrozně laskavý a opravdu odborník. Byli jsme s manželem, všechno nám hezky ukázal, na pohlaví jsme se ptali a řekl, že "bez záruky chlapeček" od té doby nám ho jen potvrzovali. Přes břicho šlo všechno hezky vidět, mám tak 10kg navíc než bych při své výšce potřebovala. V pondělí tam jdeme na druhý screening a moc doufám, že zase k němu. Jinak s objednáním jsme problém neměli, jen nejde zavolat třeba týden předem, no.

misana155
autor
27. čer 2019

No ja jdu na fifky nakonec. Gyndar me tam objednal uz na krev na 12.7 a tam me objednaji na ten screening...spis doufam ze se trefim na pritelove smeny, pac tedka nema dovcu tak snad to bude v pohodicce

misana155
autor
5. črc 2019

@vveru87 a muzu se zeptat kde si tam sla na krev? Jestli na gyndu nebo na odbery? Doktor mi sice napsal cislo do prukazky, ale neexistuje takze se zrejme spletl 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru