Screening v 1. trimestru a odhad pohlaví miminka. Řekla vám Dr.?

nalinka109
7. črc 2023

Ahojky ženy jen se jdu zeptat. Když jste byly v 1.trimestru na screening doktorka Vám řekla pohlavi miminka?? Vyšlo vám to i později na dalších kontrolách to pohlavi co vám řekla? Nebo je možnost že by se spletla v pohlavi...🤣🤣🤣🤣 Nám to odhadla na 60%...🤣🤣🤣🤣 Jen se ptám jsem zvědavá zda se v tom da splést nebo ne.. Děkuji za Vaše zkušenosti...😊😊😊😊

aarriel
7. črc 2023

@nalinka109 me odhadli, uz nevim na kolik procent a vyslo jim to. Ale musim rict, ze dcera se rozhodne nestydela 🤣

nalinka109
autor
7. črc 2023

@aarriel tak to je pěkný...🤣🤣🤣 mě právě řekli že zase budeme mít kluka...🤣🤣🤣🤣 takže se ptám zda je ještě možnost že by se spletli...🤣🤣🤣🤣 a to se říká že holčičky se nerady ukazujou 🤣🤣🤣🤣

orangutan123
7. črc 2023

@nalinka109 u prvního nám to řekli na prvním screeningu a od té doby jenom utvrzovali (kluk). Druhé mimčo se nám schovává a teď sem v 15tt 😀

radjusa
7. črc 2023

Ahoj, nám na 1.screeningu neřekl nic a tak čekáme na 2.screen 🙂

katule1990
7. črc 2023

@nalinka109 Tak jestli to byl odhad na 60 %, tak se to urcite jeste muze zmenit. Nam doktor odhadl na 90 % kluka, na vsech dalsich se to potvrzovalo nebo nebylo videt a narodil se kluk.

me_druhe_ja
7. črc 2023

U obou se trefili na prvním screeningu (kluk a holka). Ale myslím, že prostě náhoda. 😀

ekou
7. črc 2023

Mě jak u prvního, tak u druhého řekli co to je až na 2.screeningu...

angelchild
7. črc 2023

U prvniho tehotenstvi se mala ukazala az na 2.screeningu a u druheho tehotenstvi nam doktor rekl na 1.screeningu holku a potvrdilo se. Vetsinou ty chlapecky poznaji na 1. screeningu co jsem slysela. U nas doktor nerekl vubec nic pokud si nebyl jisty😁

lauriak
7. črc 2023

Mam dve kamosky kde na prvom screeningu povedali inak ako bolo. U obidvoch to ale bol z holcicky kluk 🤷🏼‍♀️

ferda90
7. črc 2023

@nalinka109 ahooj, tuším, že když sem byla v 9 týdnu na kontrole u své doktorky, tak mi řekla, že si myslí, že to bude chlapeček,ale jisté to není. Pak na prvním screeningu nám chlapečka potvrdil i pan doktor a doma máme skoro 2,5 letého chlapečka ☺️

evellin123
7. črc 2023

Ahojky ,nám taky řekli na 60 procent kluka při prvním screeningu a u druhého na 95 procent holčička a teď jsem aktuálně 30 TT a pořád je to holčička 😉

pipi_puncocha
7. črc 2023

U obou synů na prvním screeningu řekli, že "kluk bez záruky," a pak se to už jen potvrzovalo.

laxesis
7. črc 2023

U kluka to trefili, když to jde dobře vidět, tak se z pytliku málokdy stane holka🙂 ale u holčičky váhali dýl, to se ukázalo až okolo druhého screenu a to se prdelila a rozhodně nebyla stydlivá, narozdíl tehdy od syna =) A co jsem tak zažila, tak když se seknou, víc se stává, že je z holky nakonec kluk, než naopak=)

hawah
7. črc 2023

U všech tří synů se doktor na prvním screeningu trefil 🙈 ale to jsem poznala i já, krásně se vystavili 🤣

sarinka612
7. črc 2023

mě tohle řekli přesně před dvěma týdny a taky na 60procent

janule0123
7. črc 2023

@nalinka109 v prvním neřekli nic na prvním , na druhem je špatně otočený; spis kluk … po dalším měsíci už to byla holka s zůstalo to tak … v druhem řekli už na prvním screenu ze kluka s přesnosti odhadu 9z10😂následně stejný tip i můj Gyn a na 2. Screningu jasno a dostali jsme do zprávy i modre razitko s chlapeckem 😝 .. sestre odhadli obě děti už na prvním … jinak u obou těhotenství byly stejně lékařky na screeningu i stejně zařízení ..takže beru, ze to bylo hodně o tom jak se dite ukázalo ..

nalinka109
autor
8. črc 2023

@evellin123 Pani takže první kluk a nakonec holčička???😍😍 Nám právě taky řekli na 60% kluk a tak mě právě zajímalo zda se to ještě může změnit.. jsem ráda že nějaká šance na holčičku ještě je.. 2 screening mám až koncem srpna tak uvidíme co mi řekne tam..😊😊😊

nalinka109
autor
8. črc 2023

Moc Vám všem děkuji.. jak čtu někomu to vyšlo a někdo zase i přes první odhad měl nakonec něco jiného pod srdíčkem...😍😍 tak se asi nechám ještě překvapit do druhého screeningu jestli se to potvrdí a nebo změni.. moc vám všem děkuji...

vh1610
8. črc 2023

@nalinka109 ano, rekli holcicku, ukazali podle ceho a taky to tak bylo.

martina250703
9. črc 2023

Já mám jinou jinou zkušenost. Když jsme rekli, že nechceme vědět pohlaví na 1. screening, tak se doktorovi ulevilo. Že prej je to stres, aby bylo něco vidět a trefil to. 🤣

cassidyc
10. črc 2023

Mně na prvním screeningu řekla, že je ještě brzo. Ale přišlo nám s mužem, že jsme tam oba zahlédli něco jako pytlík, ale možná to v této fázi má holčička podobně. Moje gyndařka pak řekla chlapečka, nedalo se to přehlédnout, na druhém screeningu to potvrdil. 🙂

sishina
24. srp 2023

Ve 13tt nám bylo řečeno, že je to kluk a stejně tak i na všech dalších UTZ. Ovšem termín máme až za měsíc 🤣, ale byla jsem i na 3D, takže překvapení nečekám. Z praxe vím, že u kluků se tolik nepletou, u holčiček víc.

nalinka109
autor
7. zář 2023

@sishina Já byla právě 12+1 na prvním screeningu a tam mi právě řekla 60% kluka a 21+0 mi řekla že na 90% holka... právě se taky bojím aby se nespletla. Ale zase si říkám že to dělá denně tak ze by se splést nemusela.. Ale pořád váhám proto se ptám jaké mají zkušenosti jiné holky...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru