• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Silné křeče v 6 tt, je to normální?

11. února 2013 
Ahoj, jsem v 6 tt a skoro od začátku mám silné křeče, ať už v břiše nebo zádech. V noci je to nejhorší, ale i přes den mě všechno bolí. Je to normální? Čekám svoje první a potrat jsem nikdy neprodělala.
8. únor 2013 v 17:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla spíš takové tlaky jako na MS..máš to samé na mysly?
8. únor 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
spíš silnější než při MS
8. únor 2013 v 17:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je možné, že je to od zad, ale pokud je to silnější než při MS tak bych asi vyrazila na pohotovost pro klid duše
8. únor 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus si zavolat v pondělí na gyndu a nebo zajeď na pohotovost...raději přijet párkrát za blba než jednou pozdě :wink:
8. únor 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajina17 Přesně, já vyrážela už 2x z čehož jednou byla hospitalizace na 4 dny ale měla jsem klid že jsem hlídaná a bude to snad OK.
8. únor 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alyssa.anna přesně..raději bych vyrazila na pohotovost páč se mi to moc normální nezdá...joo taky jsem měla tlaky jako na MS,ale tohl je prý silnější tak bych frčela..
8. únor 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale to není jenom dnes, skoro každý den to tak mám.
8. únor 2013 v 18:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,já to měla taky,ale teda né pořád, za 14 dní mě to chytlo asi tak 4x. Měli jsme zakázaný sex a vůbec jsem musela dávat na všechno pozor,ale pak to přešlo.....gynekoložka to vůbec neřešila, tvrdila mi,že to k těhotenství patři...jenže mi to tvrdila úplně na všechno a neměla moc čas se ničím zabývat. Já myslela,že každou chvilku potratim. Naštěstí se to pak ztratilo. Každopádně bych to ale řešila
8. únor 2013 v 18:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže v tomto týdnu nejsou bolesti normální?
8. únor 2013 v 18:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniska27 Hele píchání, bolení zad a tlaky jako při MS jsou normální, ale silné křeče co tě zlomí v pase ne. Musíš sama cítit jestli je to intenzivnější. A jestli chceš mít klid tak fakt doporučuju pohotovost.
8. únor 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leniska27 jsou normální tlaky a lehká bolest na MS,ale to co popisuješ ty..tak s tím bych raději jela na pohotovost oni ti udělaí UTZ juknou na tebe a řeknou co to je zda to jenormální či nikoliv...fakt hele raději bych jela
8. únor 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniska27 ahoj,jenbse chci zeptat jak jsi dopadla? jelas.nakonec.nekam nebo.cekas na po?
9. únor 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla v 6tt to samé,děloha se,i když zpočátku velmi nepatrně zvětšuje,hormonální změna,atd...Podle mě to nic není :wink:
9. únor 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nakonec jsem nejela a ted jsem zalozila nove tema, protoze mam zvysenou teplotu a nevim, jestli ji mam srazet nebo ne.
11. únor 2013 v 19:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniska27 Maximálně můžeš na teplotu paralen 500 :wink:
11. únor 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek