Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Slabé krvácení na konci 7tt. Máte podobnou zkušenost?

oresvo
8. kvě 2020

Před par dny jsem začala slabé krvacet, čistá cervena krev, jela jsem na pohotovost, vše prý ok . Beru progesteron a zatím dobrý, mám klidový režim. Opravdu jen lezim . Je mi zle od žaludku , jsem unavena , občas mě pichne v podbrisku. Ale žádné jiné bolesti nemám. Má někdo podobnou zkušenost ?

jjasmina
8. kvě 2020

@oresvo u mě to nedopadlo, ale pokud máte na ultrazvuku srdeční akci , tak je tam velká naděje na šťastný konec 🙂

minemma
8. kvě 2020

Bohužel, ani u mě. Srdeční akce byla, krvácení a v 10tt už nic. Každopádně držím palce ve šťastný konec❤️🍀

oresvo
autor
8. kvě 2020

@jjasmina jj mám, srdíčko bylo vidět . Dokonce utz souhlasil s ms 6+6 , doktorka nenasla příčinu, krvácení bylo 2 hodinky. Krve nebylo moc ale byla. Mohla prý prasknout cevka, tělo se snažilo o ms protoze si ještě nezvyklo na tehu. Bylo to Bez bolesti, 18.5 jdu na další kontrolu. Tak snad to bude dobre.

oresvo
autor
8. kvě 2020

@minemma mám za sebou jedno zamlkle v 7 tt ale přišlo se na to až v 10tt. Druhé tehotenstvi už bylo v pořádku. Tohle je moje třetí. Budu doufat ve stastny konec 😉

qistyna
9. kvě 2020

V 7tt krvaceni i s tkani, jela jsem na pohotovost, byla si temer jista, ze je to potrat, ale nastesti srdicko v poradku a dnes mi budou uz vyvolavat porod ;) takze neboj. Pry je to tam vsechno vic prokrvene, muze prasknout cevka atd. Hlavne se nestresuj. Tehdy mi zakazali sex a dali utrogestan a cele tehotenstvi uz bylo v poradku

oresvo
autor
9. kvě 2020

@qistyna utrogestan mám taky. 2 rano a 2 večer zavádět když nebudu krvacet jinak polknout. Ale od toho vecera je vše zda se ok, dnes mám už konečně i hlad. I když teda žaludek se mi ještě občas zhoupne. Včera silena migrena. Dává mi to tehotenstvi pekne zabrat. Jsem rada v stastny konec 😉

1velrybka
9. kvě 2020

Ahoj, já špinila (2x i lehce krvácela čerstvou krev od 8 tt do první poloviny 5. měsíce). Ne teda pořád, ale sem tam se to objevilo. Opravdu jsem dodržovala klidový režim a poctivě jsem ležela. Teď je Marušce šest let 🙂

lvicek2000
9. kvě 2020

@oresvo už je to dávno, ale taky jsem plasila na pohotovosti s krvácením, byla jsem si jistá, že je to konec a bylo to v 8.tt. A v září nastupuje do školy. Taky jsem brala utrogestan, trpěla jsem na trvdnuti břicha, takze horcik atd... A narodila se velmi silná osobnost. 😄

misath17
11. kvě 2020

@oresvo ahoj, já zacala slabé špinit v 5tt, kdy na UZ ještě nebylo nic vidět,celkem jsem spinila asi 6tydnu a do toho 2krat zakrvácela jasně červenou krví,to sem si myslela že je konec a nebyl.Musim to zaťukat ale jsem v 20tt a zatím vše ok. Dostala jsem utrogestan který jsem si do konce 12tt zaváděla. Držím palce aby vše dobře dopadlo.

Sem začni psát odpověď...

Odešli