Slabé krvácení na konci 7tt. Máte podobnou zkušenost?

oresvo
8. kvě 2020

Před par dny jsem začala slabé krvacet, čistá cervena krev, jela jsem na pohotovost, vše prý ok . Beru progesteron a zatím dobrý, mám klidový režim. Opravdu jen lezim . Je mi zle od žaludku , jsem unavena , občas mě pichne v podbrisku. Ale žádné jiné bolesti nemám. Má někdo podobnou zkušenost ?

jjasmina
8. kvě 2020

@oresvo u mě to nedopadlo, ale pokud máte na ultrazvuku srdeční akci , tak je tam velká naděje na šťastný konec 🙂

minemma
8. kvě 2020

Bohužel, ani u mě. Srdeční akce byla, krvácení a v 10tt už nic. Každopádně držím palce ve šťastný konec❤️🍀

oresvo
autor
8. kvě 2020

@jjasmina jj mám, srdíčko bylo vidět . Dokonce utz souhlasil s ms 6+6 , doktorka nenasla příčinu, krvácení bylo 2 hodinky. Krve nebylo moc ale byla. Mohla prý prasknout cevka, tělo se snažilo o ms protoze si ještě nezvyklo na tehu. Bylo to Bez bolesti, 18.5 jdu na další kontrolu. Tak snad to bude dobre.

oresvo
autor
8. kvě 2020

@minemma mám za sebou jedno zamlkle v 7 tt ale přišlo se na to až v 10tt. Druhé tehotenstvi už bylo v pořádku. Tohle je moje třetí. Budu doufat ve stastny konec 😉

qistyna
9. kvě 2020

V 7tt krvaceni i s tkani, jela jsem na pohotovost, byla si temer jista, ze je to potrat, ale nastesti srdicko v poradku a dnes mi budou uz vyvolavat porod ;) takze neboj. Pry je to tam vsechno vic prokrvene, muze prasknout cevka atd. Hlavne se nestresuj. Tehdy mi zakazali sex a dali utrogestan a cele tehotenstvi uz bylo v poradku

oresvo
autor
9. kvě 2020

@qistyna utrogestan mám taky. 2 rano a 2 večer zavádět když nebudu krvacet jinak polknout. Ale od toho vecera je vše zda se ok, dnes mám už konečně i hlad. I když teda žaludek se mi ještě občas zhoupne. Včera silena migrena. Dává mi to tehotenstvi pekne zabrat. Jsem rada v stastny konec 😉

1velrybka
9. kvě 2020

Ahoj, já špinila (2x i lehce krvácela čerstvou krev od 8 tt do první poloviny 5. měsíce). Ne teda pořád, ale sem tam se to objevilo. Opravdu jsem dodržovala klidový režim a poctivě jsem ležela. Teď je Marušce šest let 🙂

lvicek2000
9. kvě 2020

@oresvo už je to dávno, ale taky jsem plasila na pohotovosti s krvácením, byla jsem si jistá, že je to konec a bylo to v 8.tt. A v září nastupuje do školy. Taky jsem brala utrogestan, trpěla jsem na trvdnuti břicha, takze horcik atd... A narodila se velmi silná osobnost. 😄

misath17
11. kvě 2020

@oresvo ahoj, já zacala slabé špinit v 5tt, kdy na UZ ještě nebylo nic vidět,celkem jsem spinila asi 6tydnu a do toho 2krat zakrvácela jasně červenou krví,to sem si myslela že je konec a nebyl.Musim to zaťukat ale jsem v 20tt a zatím vše ok. Dostala jsem utrogestan který jsem si do konce 12tt zaváděla. Držím palce aby vše dobře dopadlo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru