Špinění a dvě čárky na testu. Vzít na to něco, nebo to nechat na přírodě?

24. pro 2021

Holky dnes jsem objevila dve carky na testu, zadny duch. Jsem 29DC. Ovulaci jsem citila 14-15DC. Ale nijak jinak jsem ji nezjistovala. Dnes nebo vcera mela dojit MS. Vcera par kapicek krve a dnes jen spinim.
Vim, ze co se ma stat to se stane. Ale mam si vzit treba ascorutin, nebo Utrogestan? (Mam jeste doma baleni). Nebo to nechat prirode?
Brisko poboliva, tak ze MS dorazit muze jeste se zpožděním.
Nemuzu tomu uverit. Po 4 letech.. Jedno buochemicke mam tento rok za sebou. Tak se omlouvam, ze vas na stedry den takhle otravuji. Bojim se.
Omlouvam se za anonym.

mydlova
24. pro 2021

Byla jsem v podobné situaci a nenechala jsem to přírodě. 🙂 vzala jsem si utrogestan a Ascorutin a teď jsem ve 26. týdnů ☺️ doktorka mi říkala, že kdyby bylo něco špatně, tak ani utrogestan to neudrží. Držím palečky a přeji Krásné Vánoce ❤️❤️❤️

autor
24. pro 2021

@mydlova moc děkuji a hlavně moc gratuluji k miminku. Ja prave vim, ze utrous a ascorutin jsou berlicky..
Ale ten pocit.. Ale prislo opet spineni jako u biochemickeho. Tak asi vnitřně vim, ze je to zas v prcicich.
Pri biochemickem ktere jsem mela mi carky nesilily. Nyni jsem netestovala, jen dnes. A čárka je velice silná. Ale ani to nezaručí nic.

Tobe preji take krásné, hlavně klidné svatky.

katherine177
24. pro 2021

Držím pěsti 🍀🎄💖krásný vánoční dárek

mydlova
24. pro 2021

Já jsem u obou těhotenství hodně špinila. Teď dokonce fakt hodně. Břicho bolelo do 12tydne, každý den jako bych to mělo dostat 🙂 držím palečky ❤️

autor
24. pro 2021

Holky děkuji. Nikdo to nevi, ani manzel. A nevim, jestli to rict kdyz nevim jak to dopadne.. 😞

sararachell
27. pro 2021

ahoj. nechala bych to na prirode.....ona vi co dela.....a proc. xxx

sararachell
27. pro 2021

Manzelovi bych zatim nic nerekla....az pozdeji xxx

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru