Špinění. K lékaři nebo čekat?

13. zář 2020

Dobrý den. Jsem podle vypočtů 5+4 tt. Před třemi dny jsem zašpinila, poté dva dny špinění jen na toaletním papíře. K tomu mě začala bolet bedra. Moc šancí tomu, že by se těhotenství udrželo, nedávám. Nevím ale, jak dál postupovat - zda jít k doktorovi, kde patrně stejně ještě nebude nic vidět, nebo pár dní počkat, zda se nerozjede menstruace a jít k lékaři až později? Máte někdo podobnou zkušenost?

krupka3
13. zář 2020

To druhe. Pokud to ma byt, bude to. Pokud ne, tak ne. Lekar s tim nic nesvede.

agneska7
13. zář 2020

Počkat , Dr stejně nic nezmůže ,

lachtanice86
13. zář 2020

Nikam nechodit, je to bud a nebo

mzacikova
13. zář 2020

Takhle brzo zůstat doma, doktor s tím nic neudělá...
Já byla v 8.tt a to mi řekl, že je dobře, že jsem přišla. Ale aspoň 14 dní po datu ms by nic neřešil

klokanka31
13. zář 2020

Čekat, ale taky si hlídat bolesti, abys to neměla mimoděložní...

evculinda
13. zář 2020

Přidám svou zkušenost. Dvakrát jsem krvácela zhruba v 7+ více tt, poprvé nebylo co řešit, vše odešlo samo, doma... Podruhé jsem jela okamžitě k MUDr., dostala Utrogestan, těhu nevyšlo, jen se protáhlo samotné odcházení cca o týden. Potřetí jsem odjela na pohotovost, hospitalizovali mě, dostala jsem utrogestan, kapacky, Ascorutin a ještě silnější kyselinu listovou. Po týdnu v nemocnici a klidovem režimu tehu prospívá, bylo srdíčko, čeká mě příští týden kontrola u sveho MUDr. Také jsem zastávala názor, buď a nebo takhle v začátku... Ale po této třetí zkušenosti si myslím, že pokud nějaké možnosti jsou, udělala bych vše proto, abych už spontánně nepotratila, pokud tomu pomoci mohu.

autor
13. zář 2020

@klokanka31 o tom jsem právě taky přemýšlela, ale test sílil ukázkově a bolesti (zatím) nemám.

klokanka31
13. zář 2020

No já u mimoděložního jen špinila tmavě hnědě, a jinak bolesti žádné,na testu dálnice... 😢 u samovolného potratu jsem nešpinila, jen jsem začla krvácet. Ale zatím se nestresuj, hodně holek na začátku špinilo a teď mají zdravé děti 😉

autor
13. zář 2020

@evculinda já jsem talhle špinila už předchozí těhotenství, miminko se udrželo, ale bylo to jen jeden den. Na pohotovost nepojedu, protoze by me takhle brzy stejne poslali domu, asi proste pockam, co bude. Ale dekuji za zkusenost.

autor
13. zář 2020

@klokanka31 já jsem takhle zašpinila i u předchozího a vše bylo ok. Ale bylo to jen jednorazově, teď to trvá třetí den, což me znervózňuje hlavně kvůli tomu mimoděložnímu. Je to tedy slabonké, ale je. Možná raději zavolám a poradím se s doktorem. Nerada bych to zanedbala.

veronicka89
13. zář 2020

Jako bys psala o mě 😅
Minule tehu okolo 4-5 tt špinění v 6tt krev...
Tehu pak bylo úplně v pohodě...

Teď okolo 5 tt špinění hodně ( i při 3000 hcg nešel vidět ani Vacek...)
Teď 6+2bylo i srdíčko a dr řekl že vidí srazeniny krve v děloze.. A snad to bude ok...

No den po Dr zase hodně špinění i trochu krve...

No plod tam byl a řekli mi že se uvidí... Na kontrolu jdu až za 4 týdny...

Taky mě občas bolí bedra... Záda... Pichne v čípku nebo podbřišku...

Snažím se myslet už pozitivně 🙂

💓💓💓Držím palce i tobě

Nám se zadarilo po cca 2 letech kdy jsem nechtěla stresovat s klinika a... Vyšetřením a umělým oplodnění atd...

autor
13. zář 2020

@veronicka89 děkuju za podporu. My jsme o minulé miminko přišli ve 20. týdnu, takže už jsem připravená na všechno. Ale nečekala jsem, že to bude stres hned od začátku. No, co se má stát, to bude. Přeju, ať je váš drobeček v pořádku ❤.

autor
15. zář 2020

Tak si mě doktor nakonec pozval na vyšetření a naštěstí se nejedná o mimoděložní těhotenství. Prcek odpovídá velikostně ovulaci a je to teď prostě 50 na 50, jestli se udrží. Všem děkuji za podporu.

agneska7
15. zář 2020

A co bylo vidět na utz ?

autor
15. zář 2020

@agneska7 videla jsem jen dutinku, doktor rekl, ze jsem 5+4, vic nic.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru