Špinění na konci 11. týdne. Běžný jev, nebo něco v nepořádku?

nika110818
21. lis 2020

Ahoj, prosim, stalo se nektere z vas, ze se u vas objevilo slabe spineni na konci 11. tydne? U mne je uplne minimalni, presto se objevilo. Taky takove neurcite, ne vsak velmi intenzivni bolesti v podbrisku. Jsem prvorodicka, takze nemam s cim srovnavat, spineni se u mne objevilo jenom na zacatku tehotenstvi. Muze se jedna o bezny jev nebo nemusi byt vse v poradku? Planuju zajet k lekari, jen zvazuji, jestli je nutne jit na pohotovost. Predem moc dekuji.

hvezdicka09
21. lis 2020

Ahoj, mne se to stalo v 10. tydnu, jednorázové hnědé zaspineni, jako když se rozjíždí ms. Jela jsem hned na pohotovost, vše bylo vporadku, dali mi utrogesran (myslim), ani jsem ho nakonec nebrala. Tím neříkám, ze mas/nemáš jet hned na pohotovost, ale ja tehdy pro svůj klid jela.

nika110818
autor
21. lis 2020

@hvezdicka09 moc dekuji. Asi taky zajedu pro klid duse. 🙂

jakreb
21. lis 2020

@nika110818 Ano mala. Mala som hematóm, 14dni PN, našťastie sa vstrebal

nika110818
autor
21. lis 2020

@jakreb dakujem, isli ste na pohotovost? Alebo to odhalila Vasa gynekologicka? Dakujem.

alik20
21. lis 2020

Radsi bych zajela na pohotovost, radsi zbytecne, nez potom pozde

agneska7
21. lis 2020

Já bych zajela ,, já teda krvácela ve 12tt ale ten den jsem měla zrovna kontrolu tak jsem nemusela na pohotovost a byla to vcestna placenta , s tím se nic nedělá , jen je dobré to vědět protože musíš jen ležet žádná námaha ,žádný sex

jakreb
21. lis 2020

@nika110818 Nie. Isla som rano k mojmu gynekológovi. Našťastie vsetko dopadlo dobre. Dcerka bude mať o chvílu 7☺️😉

luhana
21. lis 2020

@nika110818
Take jsem spinila na pocatku tehotenstvi. Byla nedele a sla jsem az nasledujici den ke svemu dr. Zpusobil to hematom. Dostala jsem utrogestan a klid na luzku. Preji at to dobre dopadne 👍

nika110818
autor
21. lis 2020

@luhana dekuji. A nemuze ten lek nejak uskodit miminku?

tasimia
21. lis 2020

Já spinila do 13tt a všechno v pořádku. Dr. mi říkala, že v těhotenství je to běžný jev. Každopádně já jen spinila. Žádná krev nebo ostrá bolest.

nika110818
autor
21. lis 2020

@tasimia dekuji, trosku jsi mne uklidnila. Kazdopadne zajdu k lekari a snad to bude dobre.

janinasm
21. lis 2020

@nika110818 napiš jak jsi u lékaře dopadla! Držím palce!

nika110818
autor
21. lis 2020

@janinasm moc dekuji za podporu.

luhana
22. lis 2020

@nika110818
Nemuze uskodit. Je to hormon a v tehotenstvi se zavadi do pochvy. Ja jej brala od 5tt az do 3 mesice. Hematomy nejsou v tehu nic neobvykleho, ale podcenovat se taky nesmi. Spinila jsem dva dny a bolelo me bricho jako pred ms. Po nasazeni utrogestanu do druheho dne mi bylo o moc lip.

nika110818
autor
22. lis 2020

@janinasm tak jsem sla dnes do Podoli. Doktor neprijemny, rekl mi jednu vetu a vysetril mne asi za 30 vterin. Ale rekl, ze to je v poradku. Tak jen doufam, ze kdyby tak neco bylo, tak to uvidi i v prubehu toho superrychleho vysetreni.

janinasm
22. lis 2020

@nika110818 ach jo, někteří doktoři jsou fakt děsný ☹️ já myslím, že by to poznal. Ještě spinis? Jak moc?

nika110818
autor
22. lis 2020

@janinasm uz ne, spineni prestalo. Presto zvazuju, te jeste zitra skocim ke sve lekarce. Pro jistotu.

janinasm
22. lis 2020

@nika110818 dobře děláš! Napiš jak jsi dopadla. Věřím že budete ok😁

nika110818
autor
23. lis 2020

@janinasm tak vysetreni u me lekarky bylo podstatne jine. Dukladne a kvalitnejsi. Nicmene vse je v poradku, pri jistotu dr. predepsala Urogestan, tak snad to neuskodi.

luhana
23. lis 2020

@nika110818
Neuskodi. Alespon mas klid, vis, zes udelala co jsi mohla 🙂 preji poklidne tehotenstvi, bez dalsich obtizi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru