Špinění po styku v 7tt, je to normální?

atenka46
4. únor 2015

Zdravím! Jsem v 7tt a dnes jsem po styku velmi lehce špinila. Asi po dvou hodinách už byl výtok zase čistý. Chtěla jsem se zeptat jestli je to normální, nebo jestli si mám zajít k doktorovi. Jsem momentálně na měsíc v zahraničí tak to není úplně jednoduché tady nějákého gynekologa najít. Děkuji za odpověď!

agenz
4. únor 2015

Zrovna dneska mi na gyndě říkali, že se po styku může vyskytnout špinění, abych se toho nelekla - že to nemusí nic znamenat, ale mám vždy přijít na kontrolu k doktorovi, aby se na mě podíval...Jestli to nebyla vysloveně krev, ale jen špinění a chvilkové po styku, odpočívala bych, kdyby se to vrátilo, tak bych hned šla k doktorovi...Je to na tobě 😉

jaja01k
4. únor 2015

Taky jsem na začátku těhotenství špinila a doktorka mi říkala, že se to stává dost často a pokud to není vyloženě krvácení, nevadí to. Když to bylo jen málo a rychle to přešlo, myslím že můžeš být v klidu 🙂

eloana
4. únor 2015

Normalni to v tehotenstvi neni, ale bezne ano....nemusi to nic znamenat ,ale take muze......to ti nikdo bez prohlidky nerekne....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru