Špinění v 6. týdnu těhotenství, co to může být?

petrac1984
25. pro 2012

Ahojky, mám potvrzeno, že začínám 6 týden, dneska jsem se trochu vylekala, měla jsem menší špinění, nebyla to jasná krev, spíš takové dohněda, ale stejně. Nevíte co to může být nebo co s tím můžu dělat? K doktorce jdu na kontrolu až 9.1.2013.

absintka19
17. črc 2018

@simulinek ver sobe a svemu miminku. Co ma se stat se stane. Jinak nevim kolik ti je let, asi malo ale hrubky tedy pekne 😂 "my rekli" Posilam stesticko 🍀🍀🍀

simulinek
17. črc 2018

@absintka19 promiň to jsou nervi a je my 26let

absintka19
17. črc 2018

@simulinek nic se nedeje. Dej si zmrzku, vyloz si nozky a odpocivej.

simulinek
17. črc 2018

@absintka19 ano to já právě dělám a ještě si hraju ze svou 8letou dcerou

simulinek
19. črc 2018

Ahoj tak jsem dnes byla na vyšetření tehotenske hodnoty stoupají na 1254 ale miminko není stale vidět tak v pondělí jdu znova na krev a ultrazvuk ale já stále krvacim což mne děsí dávám si furt nohy na horu ale nepomáhá vlozku mám sice čistou ale když si utřu tak tam je hodně krve něco jako výrok z krví už to trvá 8dni nikdy spinim a nikdy zas krvacim ale po dnešním vyšetřením docela hodně

snezenka123
19. črc 2018

@simulinek a nedala ti ascorutin, nebo utrogestan? třeba by to pomohlo? já v posledním těhu a i te=d taky ze začátku krvácela, o špinění se nejednalo...ale utroš a ascorutin pomohly😉držím palce

simulinek
19. črc 2018

@snezenka123 ne nedala my nic a po tom vyšetření sem zacla krvácet už to mám i na vlozce a to je na předpis a musí si koupit jeden nebo oba jinak se cítím báječně břicho mne nebolí jen trochu mne v něm píchne

snezenka123
19. črc 2018

@simulinek ascorutin je volně prodejný, zpevňuje cévy..utrogestan je na předpis, je to hormon..

simulinek
19. črc 2018

@snezenka123 aha tak to jo a kolik tak stojí

snezenka123
19. črc 2018

@simulinek ascorutin kolem 60 kč🙂

simulinek
19. črc 2018

@snezenka123 ok díky snad pomůže a nebo počkat až to přejde

lenicka2323
21. črc 2018

@simulinek ascorutin je super také mi pomohl =)

simulinek
21. črc 2018

@lenicka2323 tak snad pomůže i mne jsem v nemocnici včera my brali znova krev a měla jsem 1700 a ráno znova a měla jsem hcg 1740 neni to moc a miminko ne i stále vidět ale deholu mám 12cm ale včera večer ze mne něco vypadlo vypadalo to jako zárodek nebo tak něco ale sestřička říkala že to je srazenina ale moc ji nevěřím když ty hodnoty dnes moc nestoupli

simulinek
21. črc 2018

Pac mne čeká buď revize a nebo mimodelozni tehotenctvi pac stále krvacim a píchají injekce na zástavu krvácení a udržení miminka

astyna
21. črc 2018

Já jsem kdysi měla týden zpoždění a taky // na testu. Za týden jsem šla na gyndu, ale to jsem už měla na kalhotkách slabou skvrnku. Doktor na uzv nic neviděl, HCG neodpovídalo. Doktor se mě pak zeptal, zda chci embryo udržet, nebo to nechat být. V době, kdy mi volal, už jsme měla skoro jasné krvácení - nechala jsem to být. Týden jsem krvácela, menzes přišla o pár týdnů později, embryo se špatně vyvíjelo, odešlo to samo. Po roce jsem otěhotněla znovu a to už plánovaně a nyní máme ročního syna 🙂 Pokud už krvácíš, neudržuj, ono to má důvod. Hlavně v takhle ranném stádiu. Ségra si prošla udržovaným těhotenství, ve 22.tt potratila, to bylo příšerné.

simulinek
21. črc 2018

@astyna děkuji no ono právě miminko není vůbec vidět na ultrazvuku ale vůbec ale hcg stoupá ale přemýšlím nad tím že to asi vzdám pac jsem akorát s toho na nervi a hlavně se nevi v kolikátým jsem tydnu pac mam nepravidelnou menstruaci

ivuska1986
21. črc 2018

@petrac1984 ahojky, taky jsem to mela, ve velkym stylu, mazala jsem k Dr. dostala Ascorutin a Utrogestan a vse o.k.

simulinek
21. črc 2018

@ivuska1986 ahoj no já asi budu mít konečnou bolí mne v pod bříšku plus oba vajecniky a silně krvacim tak nevim

lenicka2323
21. črc 2018

@simulinek ja si zazila s krvacenim hodne prvni tehu od zacatku srazenina byla jsem co chvila u lekare skrz krvaceni v 15tt hospitalizace v nemocnici tam ze me sly kusy krve to mi v nemocnici rekly ze se cistim ze odchazi ta srazenina a nakonec 15+6 jsem vylezla z postele v nemocnici a cele nohy hned od krve ktera byla necim zredena druhy den me prohlédly a zjistily ze mi odtekla voda tak me cekala revize v 16tt.A druhe tehu opet srazenina opet krvaceni a malicka uz ted spinka kousek ode me v postylce =) Tak se drzte a nevzdavejte se! =)

simulinek
21. črc 2018

@lenicka2323 děkuji všem za podporu ale dnes jdu bohužel na sál je to akutní potracim

lenicka2323
21. črc 2018

@simulinek moc mě to mrzí držte se příště uz to určitě vyjde! 🙁❤️

simulinek
21. črc 2018

@lenicka2323 děkuji snad určitě ano pokud přítel bude chtít

lenicka2323
21. črc 2018

@simulinek určitě! 😊

simulinek
21. črc 2018

@lenicka2323 tak děkuji všem za podporu už to mám za sebou i když to bolí ale příroda věděla proč to ma tak být

ivuska1986
22. črc 2018

💓

simulinek
22. črc 2018

Taky všem děkuji za podporu ale ka bohužel nemám vyhráno i přesto že jsem včera potratila a šla na revizi tak dnes ráno my stouplo hcg takže mám ještě nikde jedno ale asi mimodelozne zitra se dozvím co a jak a jaký bude hcg a doufám že to je zlý sen ikdyz moje dvojčata nebyli vůbec videt na ultrazvuku což vůbec nechápu ale nevím proč mne matka příroda trestá za to abych přišla vo obě děti nevím jak se stim vyrovnat

simulinek
23. črc 2018

Tak dnes ráno jsem skončila na sále a měla mimodelozni takže už to mám za sebou a přišla jsem vo obě dvojcatka 😭😭😭😭😭

111verca111
13. pro 2019

Jsem v 7tt a včera jsem byla opět u doktora, že jsem špinila. Jediné co mi řekl, že to není úplně fyziologické. Mám odpočívat, dali mi injekci s vitamínem K a něco na stáhnutí cév. Ale to je všechno, jsem nějaká nesvá, dokonce jsem dnes vypila citronovou neředěnou šťávu.

katakabrt
3. led 2023

@vorllinka zdravím chci se zeptat jsem v 6tt dneska jsem byla u Dr na kontrole je možné že po tom můžu špinit?

helen_h
3. led 2023

@katakabrt Mě Dr vždy upozorňuje, že pokud dělá větší stěry či podrobnější vnitřní vyšetření, že pak špinit můžu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru