Srdíčko embrya. Poradíte, prosím?

nina1010
20. lis 2023

Ahoj holky potřebovala bych poradit od vás zkušených 😊 když jsem byla naposledy u Dr to bylo 16.11.pořád ❤️ nebylo takže pokud tam nebude tak asi přerušení 😥na další kontrolu mám přijít až 28.11
Ale nějak mi nesedí datumi a na eMimino řekli že je to zamlklý potrat🤦 poslední Ms byla 10.09 takže podle ní bych měla byt dneska 10+1 ale podle velikosti embrya jsem něco okolo 6 teď už možná 7tt mimi roste jak má příznaky mám normálně pocit hladu, bolest prsou atd.ja se v tom moc nevyznám a tak píšu vám o radu zkušených žen 😊🙏 moc všem děkuji ❤️

mishka87
20. lis 2023

@nina1010 Vím, že se to lehko řekne, ale vydrž do té další kontroly. Já takhle kdysi chodila jako podpora s kamarádkou na gyndu. Taky už mělo být vidět srdíčko a pořád nic. HCG stoupalo, malá rostla, ale srdíčko pořád nebylo vidět. No nakonec v 10tt bylo konečně vidět. Holka se narodila hodně malinká a teď nedávno oslavila 12. narozeniny.

nina1010
autor
20. lis 2023

@mishka87 no ono nám nic jiného nezbývá než čekat ale to čekání je věčný to ráda čtu že to dopadlo dobře aspoň mě to trochu uklidnilo 😊

laloogrey
20. lis 2023

No, u mě to nedopadlo bohužel dobře ☹ Bylo to v roce 2017. Dle poslední MS jsem měla být v 11. týdnu, kdy jsem šla na kontrolu a zjistili, že srdíčko přestalo v 6. týdnu bít. A to už jsem měla normálně těhotenskou průkazku a někdy v 5. týdnu jsem byla na kontrole a srdíčko bylo už normálně vidět. Držím pěsti, aby to u tebe dopadlo lépe 🍀 Ty začátky jsou buď a nebo, člověk musí jen věřit a vydržet čekat. Teď mám však dvě zdravé děti (dcera v lednu bude mít 3 roky a syn zítra půl roku) 🙂 Co se týká příznaků, tak i když embryu nebije srdce, tak tělo si myslí, že je stále těhotné, tudíž příznaky těhotenství přetrvávají...

reeeza
20. lis 2023

A podle výpočtu podle ovu jsj v jakém tt?
Já třeba mívám pravidelnou ovu až 19, 20DC, takže i mimi mělo o týden méně.

lencaa11
20. lis 2023

@nina1010 záleží na ovulaci ale vypadá to že mimco roste pomalu 😔

nina1010
autor
20. lis 2023

@reeeza to právě nevím ale co já dneska počítala tak mi vyšlo že jsem měla otěhotnět nějak kolem 18.9 až 24 ovulaci jsem měla někdy Mezi tím ale já na ty počty vůbec nejsem

nina1010
autor
20. lis 2023

@laloogrey jo aha tak to jedině počkat a doufát ale děkuji 😊

laloogrey
20. lis 2023

@nina1010 Přesně tak, ono to je takový blbý ty první týdny, ale jinak to bohužel nejde. Je to 50 na 50. Já se hodně utěšovala tím, že se to "zlý" naštěstí stalo v počátku a tělo odhadlo, že je něco špatně. Musela jsem teda na revizi, samo to odejít nechtělo... Ale furt lepší, než kdyby se něco takového zlého stalo třeba v 7. měsíci těhotenství... Je třeba to brát pozitivně, i když chápu, že je to náročné... Ale uvidíš, třeba to u vás bude mít šťastný konec 🍀 Kdyžtak pak dej vědět, jak budeš mít po té kontrole, co ti řekli 😉

nina1010
autor
20. lis 2023

@laloogrey dám 😊❤️ jsem připravená na to nejhorší a nějak se stím ne zatěžuji život jde dál je to sice bolest ale člověk se stím musí vyrovnat 😊

ivkasolavova
21. lis 2023

U nás to bohužel taky dopadlo špatně neseděli týdny bylo mimčo menší než mělo být a srdíčko bilo krásně a pak se prostě zastavilo ☹

nina1010
autor
21. lis 2023

@ivkasolavova to mi je moc líto 🥺 je to hrozné mě to čekání ubíjí 🤦ale spíš počítám stím nejhorším 🥺 bohužel pak se srovnat z psychikou je těžké 🥺 přeji hodně sil 🥺

ivkasolavova
23. lis 2023

@nina1010 děkuji , bylo to hodně těžké , bála jsem se jak zvládnu období kdy bych měla rodit , ale nečekaně jsem to zvládla dobře , on ten čas rány zahojí a vše je ve vzpomínkách . Držím palce at vaše miminko roste a přibírá jak má 🙂

nina1010
autor
24. lis 2023

@ivkasolavova moc děkuju 😊❤️já už zažila 3 ztráty a vím co psychika dokáže.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru