Srdíčko u miminka. Kdy se objeví?

racochejlek87
15. říj 2019

Ahojte ja mela posledni menstruaci 6.9.2019 ,/ 23.9.me bylo vlozeno 5denni embio / vcera 14.10 me bylo receno ze by tam byla videt srdecni akce miminka... ale neni... a ze je velokstne do 5tydne a ze se to muselo zsstavit minuly tyden ten vyvoj jeste kdyz trosku krvacim...mate stim nejaka zkusenosti? 😢jsem na nervy mam jit ve ctvrtek na kontrolu a v patek revize...ale podle stare kontroli jdu 23.10 na kontrolu...radsi aby me nepostrasili!!

barcachejn
15. říj 2019

Ahojky ja jsem ji mela videt v 6tt konkretne 6+4tt ,ale bylo mi sdeleno ze srdicko se vytvari od 6 do 7tt takze nekdo ho ma videt treba az v 7tt. S timhle bohuzel zkusenost nemam :( mela jsem jeden SP ale to nebylo videt absolutne nic a pak az tohle tehotenstvi. Kazdopadne myslim si ze pokud odpovida do 5tt tak urcite srdicko videt byt nemuze ted zalezi jestli se vyvoj opravdu zastavil nebo jestli je to jeste tak male ze proste srdicko videt neni.

racochejlek87
autor
15. říj 2019

@barcachejn moc dekuju za odoved!!!🙂

misicka1988
15. říj 2019

@racochejlek87 Já byla také na vklad 5 denního embrya, a srdíčko bylo vidět v 6+2 tt, tj 26 dní od vkladu.

barcachejn
15. říj 2019

@racochejlek87 Moc bych vam prala aby to dobre dopadlo,pokud tehotenstvi prosperuje jeste videt nebude,takze bych pockala a uvidite,doktori vedi co delaji a rikaji🍀

racochejlek87
autor
15. říj 2019

Dekuju vsem za odpovedi🙂

mikimous
15. říj 2019

Já byla poprvé na vyšetření v 6tt a už tam bylo i jsem ho slyšela😉

suzana001
16. říj 2019

Čauky🙂 já jsem si nainstalovala aplikaci Těhotenství+ a tam dle dnu početí se ti ukazuje jak momentálně plod vypadá🙂 včetně srdíčka🙂
Nevím kolik je z toho pravdy, ale baví mě to😀🌸

barcachejn
16. říj 2019

@suzana001 Ahojky taky jsem si ji nainstolavala uz kdyz jsem byla v 6 tydnu :D taky me to bavi prijde mi to strasne hezky udelane 🙂 i jak ti tam ukazujou velikost treba podle zviratka nebo cukrovi :D 🙂))

hanka_12345
16. říj 2019

No mne se libi jak si tady libujete jak je to krasna apka a viditen jak je mimco velky a jak strasne vas to bavi
..chudak tazatelka, mozna z toho nic nebude a je z toho na nervy ☹ a vy si tu tokate jak je to bezva apka

utrikocku
16. říj 2019

Po Ivf 5 denni blasty, jsem po 14 dnech měla dvě carky a týden na to srdecni akci. Ale bohužel jsem o miminko prisla v 8 týdnu.

utrikocku
16. říj 2019

@utrikocku jo a bylo to 5+5. Bohužel bych pocitala s tím horsim. U žen pri beznem poceti není jisté, kdy doslo k ovulaci a tak ruzne na forech pisou, že měly srdicko klidně az 8tt a 9tt. Ale bohužel na dobrém UZ co mají v CAR by srdceni akce měla být vidět v 6. Týdnu, což je zhruba od 5+5

modrykonik147
16. říj 2019

Preji hodne stesti a sil.neni to lehka situace ale treba to bude jeste v poradku.sestra mela taky revizi a nakonec se podarilo az na po treti a ted ma zdravou pulrocni dcerku.drz sr

racochejlek87
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
suzana001
Autor odpověď smazal
Zobraz
racochejlek87
autor
19. říj 2019

Ahojte tak jsem byla v jinem centru v heliosu u pana primare Texla a srdecni akce je jsem 6+1takze zacatkem 7tydne do repromedy pujdu naposledy ve stredu...jsem zvedava co me reknou vcera modry konik nejak vypadnul nesla me odeslat odpoved...

racochejlek87
autor
19. říj 2019

Jinak v centru ivf kdyz se objevi srdecni akce tak uz pujdu ke sve gynekolozce...takze na repromedu prdim doktorka Matskuli me rekne ze 90% bouzel mam smulu a 10%ze je sance nevzala me krev nic!! Proste me prislo ze chcou na potrat at muzi na dalsi vlozeni mam jeste 4 embria v mrazacku...no prej nejkritictejsi je to do 9tydne takze snad bude srdce stale bouchat a prcek bude rust ma 4mmm.dekuju vsem za podporu!!!

barcachejn
19. říj 2019

@racochejlek87 Me se libi jak nekteri doktori jsou vubec schopni rict ze jako mate smulu kdyz to neni vubec jiste me taky na ultrazvuku pri prvnim tehotenstvi nebylo nic videt ve 4tt a doktorka uz ze je to urcite mimodelozni ze to budu muset na operaci jestli si s tim telo neporadi atd... Takovehle vyroky me opravdu zarazi tehotenstvi bylo v tu dobu opravdu nevydarene ale nebylo mimodelozni v deloze bylo ale v 7tt se prestalo vyvyjet a prisel SP... Vydesily me takovim zpusobem ze kdyz jsem otehotnela podruhe sla jsem tam radeji az skoro v 7tt abych videla uz srdicko a diky bohu to tak bylo. Protoze jako poslouchat ze uz mam smulu atd to opravdu nehodlam. Jsem moc rada ze vam to dobre dopadlo 🍀preji hodne stesti at se prcek drzi a roste❤

krupka3
25. říj 2019

@barcachejn 6+4 je 7tt

racochejlek87
autor
26. říj 2019

@krupka3 srdicko se objevilo 6+1 🙂 akorat krvacim tak vic pokehavam!!dekuju za podporu!!🙂😊snad o mimco neprijdu...dekuju moc!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru