Těhotenské příznaky - skoro žádné nemám a těhotenství si nepřipouštím

horvathova3
18. říj 2018
Ahoj, po minulém SP jsem taková skeptičtější. Těhotenstvi si nějak nepřipouštim a určitě to bude u mě trvat až do Vánoc. Teď jsem v 5+6 od doktora potvrzeno vše je v pořádku, nespinim nic.
Problém je, že nemám skoro žádné příznaky.. přesně takhle to bylo i na jaře. Nic mi nebylo, jsem sice víc unavená ale nezvracim, nemám vůbec hlad spíš mám pocit, že snad i hubnu. Spát můžu celou noc jediné co tak čůrat chodím i 3x za hodinu.
Měla jste to taky některá? Jednoduše mám červíka v hlavě co říká je to stejně jak minule.😞
lazuli35
1. únor 2019
@karoczde já teď měla dva za den, třeba ráno v 10, protože mi teplota stoupla na 38,4 už takhle ráno, to vydrželo 6 hodin a pak znovu 38,5 v 16 h, takže to byl druhý prášek. Myslím, že plod víc ohrožuje vyčerpávající teplota než paralen. Jako ráda bych spala, ale díky tomu dráždivému kašli a rozdrazdenemu krku, bolesti hlavy a uší se to fakt nedá. Teď jsem se po 3 dnech jakžtakž vyspala, protože mi manžel donesl z lékárny něco bezpečného na kašel. A přesně jak říkáš, nebyla jsem schopná ničeho, jen si dojít na záchod, manžel si vzal včera a dnes dovču. Sama bych to nezvládla, ani jsem včera nemluvila, když jsem něco chtěla, tak jsem prozvanela na telefon a pak jen posunky, takova pantomima 😅
karoczde
2. únor 2019
@lazuli35 Tak ať ti manžel udělá dobrý a poctivý hovězí vývar🙂)
karoczde
5. únor 2019
@lazuli35 tak co , už je ti lépe? 🙂. Doufám, že ano ")
Kdy máš vůbec další kontrolu? Já 25.2. A to mi budou dělat už test na tehotenskou cukrovku ..Tak jsem zvědavá..

Sem začni psát odpověď...

Odešli