• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenské vitamíny jen s kys. listovou, Fe, I a DHA

6. ledna 2014 
Ahoj holky, chtěla bych poprosit o radu, sháním vitamíny, kde by byla jen kyselina listová, železo, jód a DHA a nemůžu nic najít. Napadá vás něco? Případně to asi vypadá na kombinaci dvou přípravků na střídačku, co myslíte?
21. lis 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
opatrně s vitamíny, já brala Folgravid celé těhu a při porodu se mě doktor zeptal, kolik jsem jedla vitamínů (malej měl 4 kg, prý často větší hmotnost způsobují právě tyto různé doplňky), vitamíny stačí jen první trimestr a moc bych nemíchala více druhů...
21. lis 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
21. lis 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já beru Femibion 800.
21. lis 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já beru LadeeVita, bylo mi řečeno, že Femibion je bez železa ale nekontrovala jsem to tak nevim stopro :wink:
@jinajana
21. lis 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě v lékárně nedoporučil žádné, raději pestrá strava :slight_smile:
21. lis 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@killi Pokud do sebe tu pestrou stravu nasoukáš a podaří se ti ji tam uchovat k dalšímu zpracování :grinning:
21. lis 2013 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeptej se svojí doktorky. brala jsem první trimestr folgravid, pak gravital a tot vše.
22. lis 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gosa22 no právě proto nechci vitamíny jako takové, jen těch pár věcí, co jsem napsala...
22. lis 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@killi dík, to řekni mému žaludku :grinning:
22. lis 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mafeska doktorka je právě zmasírovaná nějakým obchodním zástupcem, a nabízí "Chytré miminko", a k tomu já se nepropůjčím :wink:
22. lis 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jinajana já ze začátku ten druhý a třetí měsíc nemohla ani ty vitamíny, bylo i po nich zle( spíš po všem, ne jen z vitamínů). A pak už to nemělo smysl, jím hodně zeleniny a ovoce a beru jen kyselinu listovou.
22. lis 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já brala Folgravid celé těhotenství, doktor mi to doslova nařídil. Malá se narodila 14 dní po termínu a měla 3130 g, takže s tou váhou to tak žhavé nebude.
22. lis 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jinajana brala bych hlavně tu listovku, ostatní vitamíny nejsou třeba když je pestrá strava, v druhém trimestru bývá lépe a žaludek by to mohl snést. Později jsem brala myslim že železo ale na základě krevních testů, byla jsem chudokrevná.

Celý první trimestr mi bylo zle a pohed i na ten folgravid mi zvedal pěkně žaludek, ble. ještě že je to za mnou :grinning:
22. lis 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte jestli existuje něco co by mohla brát těhotná od začátku těhotenství aby po porodu měla mléko ?
2. led 2014 ve 13:40  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohmoval netuším...ale kámoška pije nějaký čaj....a kojí už třetí dítě...ale to taky nemusí být tím..
2. led 2014 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jinajana já taky občas zhřeším, ale teď v druhém těhu mi strašně chutná ovoce a zelenina. Hlavně mrkev, tu bych mohla na kila:slight_smile:
3. led 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@killi No já to myslela opačně, celý 2. měsíc jsem žila jen na rohlíkách :grinning:
6. led 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jinajana mě to pak taky došlo, že to myšleno jinak:slight_smile: já to měla stejně, nemohla jsem ani tu kyselinu listovou :frowning2:
6. led 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek