Těhotenství mladší o dva týdny. Máme ještě šanci?

sishina
11. lis 2022

Ahoj,
chtěla bych se zeptat na váš názor.. Narovinu..

Dnes jsem byla na první kontrole. Bohužel se mi s těhotenstvím rozjel zánět močáku a včera jsem dobrala antibiotika (vhodná v těhotenství), takže mě praktička poslala na kontrolu ke gynekologovi už takhle brzo..

Podle kalendáře u doktora jsem v 6 týdnu, konkrétně 5+6tt, ale velikost odpovídá 4. týdnu.. Viděl jen váček, nic víc.

Dnes mi vzal krev na HCG a v pondělí znovu na odběr i kontrola.

Řekl mi že je to počínající tehotenstvi a prostě musíme počkat a nic víc mi k tomu zatím říct nemůže.. Bohužel jsem v létě už jedno ZT prodělala a takhle to začínalo. Takže jsem úplně v háji.

Poslední MS byla 1.10. a první duch na testu byl 25.10. kontrola byla dnes - 18 dnů od prvního ducha na testu.

další MS měla být 29.10.

Co si o tom myslíte?

lencaa11
11. lis 2022

@sishina ovulace mohla bejt klidně později počkala bych na krev jaka bude někdy je těhotenství mladší

sishina
autor
11. lis 2022

@lencaa11 25.10 jsem objevila ducha na testu. Takže ovulace musela být mezi 15-18.10. Je otázka jestli HCG něco vypoví, v létě jsem se dostala na 80 000 a pak teprve plod zamlkl…

sishina
autor
11. lis 2022

VÝSLEDEK HCG je 974

Právě mi volala sestřička.

lencaa11
11. lis 2022

@sishina tak to souhlasí +- ☘️☘️

mysh_me
11. lis 2022

Hele narovinu - jestli se bude vyvijet nebo zamlkne, se proste neda rict. Ani z hcg, ani z vypoctu od menstruace se to nepozna, ani doktor to nepozna, to co vidi ted proste odpovida zacatku tehotenstvi a co se s tim bude dit dal, to se teprve uvidi casem. Muze to byt v pohode, ja jsem mela obe tehotenstvi mladsi nez vychazelo dle vypoctu a nic to neznamenalo (i kdyz me to taky znervoznovalo), ale muze se i prestat vyvijet - v tehle fazi je to proste 50:50. Doporucuju o tom moc nepremyslet a proste pockat co bude dal… ber to tak, ze v tuhle chvili tehotna jsi 😉 a vic je zatim ve hvezdach.

sishina
autor
11. lis 2022

Díky holky, už jsem se trochu uklidnila.

jjasmina
12. lis 2022

@sishina tak v 5+6 je na ultrazvuk brzy no

klara015
12. lis 2022

Taky mám mladší těhotenství.
Byla jsem na kontrole 25.10 to jsem měla být cca v 7tt dle ms, ale podle utz mi doktor řekl že to vidí tak na 4tt.
V úterý jdu znovu na kontrolu a uvidí se .

nina004
12. lis 2022

@sishina Obe tehotenstvá som mala skoro o tri týždne mladšie. Z prvého mám zdravého syna a z druhého bude čoskoro dievčatko. Držím prsty ✊☘️

sishina
autor
13. lis 2022

Tak zítra se dozvíme. Měla jsem opravdu hodně citlivá prsa tak 14 dnů, ale dnes jsem se vzbudila a necítím je už :(. Myslím, že HCG nestoupá.

klara015
13. lis 2022

@sishina držím palce ✊🍀🍀 Já se to dozvím v úterý,tak tě chápu ,taky se bojím mám obavy aby vše bylo v pořádku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru