Těhotenství.Smím nebo nesmím?😃

adela1399
20. pro 2019

Ahoj holky,četla jsem co bych nesměla jist a čemu se vyvarovat v těhotenství. Četla jsem že plísňové sýry bych neměla jist,ale plátek jsem si dala. Kávu jsem pít přestala,s kouřením také,a četla jsem že zázvor je nebezpečný pro plod,ale dostala jsem chuť na svou polévku kam přidávám i trosku zázvoru(fakt málo),a chci se zeptat jestli tu je nějaká milovnice zázvoru co neodolala,nebo jestli s tím mate nějaká zkušenost? Děkuji a hezké svátky Vám všem😊

barulina
20. pro 2019

Zrovna si dávám hermis, kafe piju ráno denně, zázvor malé mirev čaji neva. Ciga jsou jasbe

rosa106
20. pro 2019

@adela1399 Jedla jsem vše, kromě alkoholu jsem pila vše a dcera je v pohode. Fakt nemusíš řešit kousek plesnivyho sýra nebo zázvoru 🙈

zuzita15
20. pro 2019

@adela1399 zazvor zahriva, takze by se to s nim nemelo prehanet, ale lecktera tehule pije na ranni nevolnosti zazvorovy caj a jsou v pohode. V kuchynskem mnozstvi bych se urcite nebala

terezb98
20. pro 2019

Piju takovej Vánoční čaj a je tam třeba i ten zázvor, který by se neměl a obecně si myslím, že se to až moc s tímhle přehání.. Když si to tak vezmeš těhotné by pomalu nemohly skoro nic. 😂 je to na každém když budeš mít chuť na plísňáč klidně si ho dej...

adela1399
autor
20. pro 2019

Holky mockrát Vám děkuji😊😘

mariegroth
20. pro 2019

To s tou kavou/kofejnem...jeden salek kavy nebo caje denne neuskodi

lida9
20. pro 2019

ja bych rekla vseho s mirou... mas na to chut, tak si dej😀 jen to neplati o tvrdem alkoholu a drogach😀 zdravemu tehu zdar !

journals
20. pro 2019

Zázvor dítě neotráví, stejně tak kafe popíjené s rozumem. Na co bych si ale pozor dala jsou ty sýry a hlavně syrové maso. Často se tu objevuje názor, že TROCHU neublíží a že si máš dát taky, dotyčné se nikdy nic nestalo. Nezáleží na množství, pokud je potravina kontaminovaná, je "jedno" kolik toho sníš. Tak asi tak...
Za mě je rada jez, "já jsem taky jedla a nic se nestalo" zcela scestná - to je jako radit ať někdo jede na černo, on taky jel a nic se nestalo. Ano, je velká pravděpodobnost že nic nebude, ale nikdo ti to nezaručí. Všechno je jen o tvém svědomí 😉

terezb98
20. pro 2019

🤣🤣🤣 a jeje.

veruuu_kubesovic
20. pro 2019

@adela1399 gratuluji k těhotenství 😉
A teď to hlavní - užívej si těhotenství a hlavně nic nehledej na netu, protože tě ty "zaručené rady" co bys neměla jíst tě jedině vyděsí a věř, že já byla těhotná 2x, pokaždé jsem pila jedno kafe denně, dopřávala jsem si hermelín i cokoliv jiného, když jsem měla chuť, prostě jsem se nestresovala a věděla jsem, že když toho nesním tunu, tak to prckovi v břiše nijak neublíží...

marketanova
23. pro 2019

Smím mít sex nebo nedoporučujete?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru