• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tlak v podbřišku v 1. trimestru, přejde to?

1. června 2014 
ahojik tak mam opozdenou ms o 3dny krasně pozitivni test ..k dr sem obednana as na 5.6:(ale mam sileny tlak vpodbrisku nevydrzim ani sedet dlouho :(myslite zeto prejde??nebo mam zavolat dr???nespinim ani nekrvacim jen to dost boli
24. kvě 2014 v 19:39  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja jsem tedy mela to same, tlak a tupa bolest jako kdyz ti ma prijit menstruace. Doktorka mi rekla, ze mam byt v klidu, ze je to tim jak se roztahuje deloha, postupne to preslo. Jinak ti moooc gratuluju! :wink: :slight_smile:
25. kvě 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pogo007 to je tim, ze se tam neco deje.. jsem v 8 tt a stale to citim a vzdycky nervozne letim na zachod to zkontrolovat.. asi si zvykni, chvili to bude asi trvat, nez to prejde :slight_smile:
25. kvě 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mam to same jsem v 7tt a obcas to myvam taky tupa bolest a obcas puchani v podbrisku. Taky vzdy letim na zachod kontrolovat :D
1. čer 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně, jak píšou holky...bolest a tlak jako na menzes, je to tím jak se děloha a všechno uvnitř začíná měnit...přejde to :wink:
1. čer 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek