Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Tvrdlo vám bříško už v 11.,12.,13. tt?

pisisvori
4. led 2014

Ahoj chtěla bych se zeptat, jestli někdo měl tvrdnutí břicha už takhle brzo. Není to pořád ale třeba 2-3 dny tak 3 hodiny často pak celý den ne a pak 2-3 ndy vůbec. Prvně se mi to objevilo už na konci 10tt a je to čím dál víc. Na kontrolu mám jít 13.1. , ale v pondělí asi dr. zavolám, mezi svátky měla dovolenou. Koupila jsme si manezium tablety, ale nevím jak moc používat, proto budu ráda za radu i za vaší zkušenost. S první dcerou jsme tcrdnutí taky měla, ale až tak od 19-20tt a moje dr říkala, že když to není opravdu hodně nejsou bolesti a jiné příznaky (jako zkracování čípku) je to zcela normální příprava dělohy. Ale teď se mi to zdá brzo. Nevím, jestli nemůže mít vliv i předchozí císařský řez?

pisisvori
autor
5. led 2014

Nikdo nemá zkušenost???

pisisvori
autor
5. led 2014

http://www.porodnice.cz/clanek/tvrdnuti-bolesti...

podle tohle článku je to asi nrmální🙂. Uvidím, zavolám doktorce zítra a půjdu asi na kontrolu dřív než za týden.

sisi137
5. led 2014

@pisisvori mě břicho taky tvrdne od 10.tt. To jsem ale nevěděla, že to tvrdnutí je, protože se mi to zdálo brzy a navíc to bylo celodenní. Pak to na pár týdnů zmizelo, ale začly jiné komplikace, dostala jsem Magnosolv-tam je tuším 375mg hořčíku. Užívám jeden denně, ale nedostala jsem ho kvůli tvrdnutí. V út jdu k dr tak budu mít informace. Některé články uvádějí, že v první polovině těhotenství může být i 20 příhod a je to normální. Pokud to nebolí. Dej vědět jak jsi pochodila u dr.

pisisvori
autor
7. led 2014

@sisi137 tak po telefonu mi dr. řekla, že mám magnesium brát 3x 1 tabletu akdyž by se to nelepšilo mám přijít dřív jak 13.1. a řekla mi, ž esi myslí, že jsme to přehnala s aktivitou, ale měla jsem dovolenou....takže běžné sbalení se na chatě )nic hrozného většinu jsem měla v taškách) cesta do Prahy , tady vybalení, další den jen lehké vaření , procházka....atd. nic náročného. No uvidíme jak to bude dál, zatím to přešlo.

Sem začni psát odpověď...

Odešli