• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tvrdlo vám bříško už v 11.,12.,13. tt?

7. ledna 2014 
Ahoj chtěla bych se zeptat, jestli někdo měl tvrdnutí břicha už takhle brzo. Není to pořád ale třeba 2-3 dny tak 3 hodiny často pak celý den ne a pak 2-3 ndy vůbec. Prvně se mi to objevilo už na konci 10tt a je to čím dál víc. Na kontrolu mám jít 13.1. , ale v pondělí asi dr. zavolám, mezi svátky měla dovolenou. Koupila jsme si manezium tablety, ale nevím jak moc používat, proto budu ráda za radu i za vaší zkušenost. S první dcerou jsme tcrdnutí taky měla, ale až tak od 19-20tt a moje dr říkala, že když to není opravdu hodně nejsou bolesti a jiné příznaky (jako zkracování čípku) je to zcela normální příprava dělohy. Ale teď se mi to zdá brzo. Nevím, jestli nemůže mít vliv i předchozí císařský řez?
4. led 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nikdo nemá zkušenost???
5. led 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.porodnice.cz/clanek/tvrdnuti-bolesti-bricha-tehotenstvi

podle tohle článku je to asi nrmální:slight_smile:. Uvidím, zavolám doktorce zítra a půjdu asi na kontrolu dřív než za týden.
5. led 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori mě břicho taky tvrdne od 10.tt. To jsem ale nevěděla, že to tvrdnutí je, protože se mi to zdálo brzy a navíc to bylo celodenní. Pak to na pár týdnů zmizelo, ale začly jiné komplikace, dostala jsem Magnosolv-tam je tuším 375mg hořčíku. Užívám jeden denně, ale nedostala jsem ho kvůli tvrdnutí. V út jdu k dr tak budu mít informace. Některé články uvádějí, že v první polovině těhotenství může být i 20 příhod a je to normální. Pokud to nebolí. Dej vědět jak jsi pochodila u dr.
5. led 2014 ve 14:18  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sisi137 tak po telefonu mi dr. řekla, že mám magnesium brát 3x 1 tabletu akdyž by se to nelepšilo mám přijít dřív jak 13.1. a řekla mi, ž esi myslí, že jsme to přehnala s aktivitou, ale měla jsem dovolenou....takže běžné sbalení se na chatě )nic hrozného většinu jsem měla v taškách) cesta do Prahy , tady vybalení, další den jen lehké vaření , procházka....atd. nic náročného. No uvidíme jak to bude dál, zatím to přešlo.
7. led 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek