Únava v 1. trimestru, berete nějaký zaručený lék?

ivetka0007
26. kvě 2016

Holky, ženy dámy 🙂 zdravím Vás a jdu za Vámi s dotazem jak přežíváte únavu v 1.trimestru kdy se miminko vyvíjí a odebírá Vám veškerou energii? Berete na tuto únavu nějaký zaručený lék, nebo to prostě musím přežít? 🙂

Děkuji za každou odpověď a mějte krásný den.

Ivetka

lv
26. kvě 2016

zaručený lék není, spala jsem, snad pořád..

andreaandrejka
26. kvě 2016

Přežít 🙂

odula
26. kvě 2016

nejlepe prospat. 😉

denisamx
26. kvě 2016

já spala a spala a spala co to šlo 😉 nic jiného nepomůže... ve 2. trimestru bude líp

slimacikmia
26. kvě 2016

@ivetka0007 ja som sa snazila fungovat v praci, ale musela som niekedy odchadzat skor a doma som len padla do postele a spala do vecera. Potom som sa osprchovala, prezliekla a spala dalej... Prejde to, neboj ;)

pety91
26. kvě 2016

Přežít, přežít, hodně spát když to jde. A bude zase líp 🙂 🙂

pajus13
26. kvě 2016

mně pomáhal jenom spánek 🙂 jsem schopná prospat půl dne 😀 příjdu z práce, lehnu si a je večer 😀 Holky a máte furt taky hroznej hlad? Já si říkám že není možný abych furt tolik jedla 🙂

veritanas
26. kvě 2016

Na to níc nepomáhá.jenom spánek..sama jsem spaa i 15hodin denně..😀

terundaberunda
26. kvě 2016

Od 8-17 v práci a třikrát týdně fitko. Únava na mě padne až o víkendu :D

pajus13
26. kvě 2016

@terundaberunda tak to zavidim 😀 a fitko? ty jsi snad prirodni ukaz, to neni mozny 😀

terundaberunda
26. kvě 2016

@pajus13 Hehe, no jeslti úkaz ot nevím 🙂 ale byla jsme zvyklá chodit, takže jen lehce chůze na pásu a lehké posilování nohou a rukou. na bříško už si netroufnu ;)

martisek11
26. kvě 2016

já jsem taky pořád unavená a nic se mi nechce🙂..a hlad ten mám pořád, jedla bych snad co 2 hodky 😉

pajus13
26. kvě 2016

@martisek11 já taky úplně přesně 😀 já jsem nebyla nikdy žádnej velkej jedlík ale teď? já mám stavy úplně vlčího hladu 😀

myjusiatko
26. kvě 2016

Prespat, prezit, hodne odpocivat. 🙂

ivetka7686
26. kvě 2016

@ivetka0007 ahoj Ivet,co pomuze tak spanek pokud Ti to situace dovoli 😊 a vydrzet 😉 drz se Ivet

joslin
26. kvě 2016

o ospalosti a únavě mi raději nemluvte....můj 9ti měsíční prcek začíná chodit - staví se k nábytku a také má náznaky na lezení po čtyrech, takže ho tu neustále hlídám...už sice nekojím, ale v noci se prďola sem tam budí - takže mám přerušovaný spánek...nemluvě o tom, že v noci neustále chodím čůrat, haha a zrovna večír jsem fakt vyčerpaná a bývá mi na zvracení....pidižvík v bříšku je sice náš zázrak, ale ten zázrak mi dává zabrat...chlap chodí denně do práce a do toho mívá školení, takže dom chodívá sem tam později, ....jak já bych si potřebovala odpočinout - aspoň jeden dva dny se naprosto o nic nestarat...do toho všici chtějí, abychom za nimi jeli na návštěvu - prarodiče, rodiče.... prarodiče to ještě nevědí, že jsem těhu a přítelovi rodiče taky ne...ale u tohodle přírůstku do rodiny jsem se zařekla, že v šestinedělí žádný návštěvy rodiny a přátel nechci a odmítám...u prvního prcka se všici vnucovali a pak to byl teror, protože se překřičovali jeden přes druhého, moje mamka říkala co bych měla dělat a nedělat - no děs...a manželovi sourozenci, kteří u nás byli na návštěvě se svými partnery tu u nás byli děsně dlouho a nechtělo se mi je vyhodit, ale prostě je to děs, jak si ty lidi neuvědomují, co vlastně dělají ...ale to je tím, že prcky zatím nemají.....teď mám jinak čas, protože mi prcek na chvilku usnul...přes den spinká tak dvakrát, ale většinou stíhám domácí prace, jinak by to doma vypadalo jak po výbuchu...nemluvě o tom, že máme dva psy a každý den ráno, když s prckem vstanu, tak ho nakrmím, převlíknu a vrhám se do vysávání, vytírání, utírání prachu...samozřejmě mu ještě připravuji domácí oběd a svačiny, takže rána jsou opravdu náročná ☹ chlapi mají ten svůj život rozhodně jednodušší....jooo a sexuální život už raděj neřeším...teď v těhu mi bývá blivno a fakt děsně a chuť nejni...když jdeme spát, ani si někdy nedáme pusu, páč mi z toho bývá šouvlo...je to divný, ale je to tak ☹ snad bude druhý trimestr jinší....a taky mi bývá blbě, ale nevím, jestli z hladu bo prostě jentak, nějak do nedokážu zjistit ☹ chachá

ivetka0007
autor
26. kvě 2016

@pajus13 hlad mám teda akorát ráno a na oběd...večer už mě honí jen chutě...ale ráno když vstanu tak mám takový hlad že si musím dát alespoň banán a to jsem zvyklá snídat až v práci.

ivetka0007
autor
26. kvě 2016

@ivetka7686 no, o víkendu to není takový problém, to se i vyspím a je to lepší, ale v týdnu když chodím do práce je to opravdu peklo...dělám na recepci a i když mám práce že se nezastavím, stejně celý den zívám a vím, že kdybych ssebou někam švihla, hnedka budu tuhá :D

ivetka7686
26. kvě 2016

@ivetka0007 to verim ze v praci to musi byt narocne 😐 ja byla 1.trimestr doma,Pak jsem se vratila do prace Na chvilku a ted uz jsem doma 😊 a musim rict,ze unavou trpim opet 😄 jinak gratuluju k tehotenstvi 😊

ivetka0007
autor
27. kvě 2016

@ivetka7686 mockrát děkuji 🙂 půl roku snahy se vyplatilo 🙂 teď jen aby bylo všechno v pořádku a mimčo zdravé...také Vám gratuluji a ať vše proběhne bez komplikací...hlavně přeji hodně zdravíčka Vám i mimču 🙂

jarpa111
27. kvě 2016

jen vydržet, není to tak dlouho, co jsem si taky řikala, jak tu unavu přemoci. No, nešlo to 😀 Spala jsem a spala, večer jsem nedokoukala žádný pořad ani film, u všeho jsem vytuhla :D do toho mi bylo špatně, no hrůza :D Nyní jsem na konci 16tt a pro změnu se v noci budím a nechce se mi spát 😀 😀 v, celý den mám i víc energie, jen večer to na mě ještě občas padá, ale už vydržim dokoukat film! 🙂 🙂

ivetka0007
autor
27. kvě 2016

@jarpa111 mám to úplně stejně...jen zapnu film, už jsem tuhá :D v noci spím dobře, klidně celou noc když se nebudím na záchod, ale ráno se probudím a jsem rozlámaná, bolí mě za krkem...to se mi nikdy nestávalo 🙂 už se těším až budu za měsíc začínat druhý trimestr a uvidíme co s tou únavou, snad to přejde...

lucieta7
27. kvě 2016

Spat a spat, jinej lek neni 🙂 ve 2.trimestru bude zase dobre 🙂 jen teda, nevím jak ostatní, ale já pomalu vstupuju do 3.trimestru a únava se začíná vracet 😀 ale to zase prisuzuju tomu tahani bříška, pribranym kilogramum atd. 😀 takže ten 2.trimestr je, alespoň za me,ten nejklidnejsi 😀

ivetka7686
27. kvě 2016

@ivetka0007 dekujeme moc 😊 neboj vsechno Bude v poradku 😉 opatruj se 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru