Utrogestan. Brání případnému potratu?

veroveru
10. led 2022

Ahojki všem, chtěla jsem se zeptat, jestli utrogestan brání případný potrat. Jakože kdybych měla potracet, tak utrogestan tu krev nespustí? Nebo i přes utrogestan by to odešlo. Děkuji

linducha90
10. led 2022

@veroveru já potratila i přes utrogestan

veroveru
autor
10. led 2022

@linducha90 děkuji za odpověď. Takže i přes utrogestan bych začala krvácet.

arkapo
10. led 2022

@veroveru Ano, co je špatné a má jít pryč, tak jde pryč. Ani nezabrání mě. Teda ať mě někdo nenapadne, jsou samozřejmě 8 výjimky, píšu z vlastní zkušenosti. Mám užívat do 26 DC a minulý cyklus jsem začala 25 DC krvácet.

lidija1234
10. led 2022

Já ho brala taky skrz špinění na začátku těhotenství a taky mě doktorka řekla že pokud to bude špatný tak žádné prášky mimco neudrží. Každopádně jsem spinila i v druhém a občas i ve 3 trimestru a teď mi doma leží 3 měsíční chlapeček 🍀😊

limali
10. led 2022

@veroveru Utrogestan zabraňuje hlavne infekciám, funguje na preiečenie výtoku - obsahuje hormón...žiaľ na zabránenie potratu neexistuje žiadna zázračná pilulka. U prvého tehotenstva som špinila, dostala som utrogestan a všetko ok. Držím palce 🙂

linducha90
10. led 2022

@veroveru jak už tu píšou holky, co má jít pryč tak odejde a utrogestan tomu fakt nezabrání

veroveru
autor
10. led 2022

@linducha90 tak jsem přišla od Dr a už mám gestacni Vacek se žloutkovým❤️🍀🍀🍀za 14dni kontrola ❤️

linducha90
10. led 2022

@veroveru super zpráva ♥️ gratuluji a držím palečky ať je vše v pořádku 🍀🍀🍀

monii007
Autor odpověď smazal
Zobraz
veroveru
autor
10. led 2022

@linducha90 moc děkuji ❤️❤️❤️

grow
28. led 2022

@veroveru brala jsem na střídačku od 2. trimestru do 8. měsíce. Nejdříve abych nepotratila a poté abych předčasně neporodila. Krvácela a špinila v průběhu celého těhotenství. Mám zdravou holčičku.
Dr. v 1. trimestru Dr. nedává, zastává názor, že se jedná o eliminaci špatných plodů, které by stejně se nezvládli udržet. Druhé jsem samovolně potratila v prvním trimestru a šlo to rychle. Teď čekáme nový přírůstek, tak doufám, že bude vše v pořádku a tobě držím taky palce 😉

milaano
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru