V 1. trimestru jsem na sport unavená, zlepší se to?

blondys24
10. zář 2012

Zdravím všechny!
Před otěhotněním jsem byla zvyklá tak 3x týdně sportovat - bosu,zumba,spinning,posilovna, powerjoga. Říkala jsem si,jak budu chtít sportovat i v těhotenství,ale už po prvním měsíci těhotenství jsem stále unavená, bez nálady a bez energie, takže cca od 12hod v práci usínám, ve čtyři příjdu domů a jdu spát, a když náhodou nejdu, tak v osm u televize jsem kaput 🙂 na sport ani pomyšlení. Zlepší se to? Máte taky takové pocity? A až se to zlepší, co lze cvičit a co ne? Bosu a zumba asi nic moc a u poweryogy jsou prý taky dost velká omezení..

swarovski
10. zář 2012

@blondys24 ja som bola zavisla na behani. aj som behala v prvom mesiaci, ale dopadla som uplne presne ako ty 🙂 unava, unava a unava... bolo mi zle. Doktor povedal, ze ak som behala, behat mozem kludne dalej, pretoze ak mam potratit, tak potratim bez ohladu na sport. Akurat mi neodporucil in-line. Inak povedal, ze bez problemov. Teraz som v 16tt, unava sice presla, ale behat sa uz neda... Uz to proste "pobolieva" v brusku...
Takze urcite sa nepresiluj, ale oddychuj 🙂 cas na sport este bude 😉

wwwejka
10. zář 2012

Ahoj, taky se přidávám...
dělám už nějakou dobu trenérku ve fitku, tak jsem si plánovala jak budu cvičit i v těhotenství ať neztratím kondičku...
No ale měla jsem to stejně jak ty, celý den jak po kalbě, unavená a děsně ospalá 😀
Teď ke konci 12.tt je to už v pohodě, jen mi zůstala ta lenivost... mohla bych jít cvičit ale jsem lenivá jak veš... semtam zajdu na brusle, i kdyz se to kvůli možnosti pádu nemá, zacvičím si max. 1x týdně ve fitku a chodím se psem na cvičák...toť vše ze sportu 😀

kacirek00101
4. lis 2012

ahoj holky, i já jsem jsem na tom podobně..jsem asi v 6/7 týdnu a bývala jsem zvyklá běhat i 5 x denně..ted se s bídou donutím jednou týdně a už mi to ani nedělá moc dobře :( začínám i funět :( a jsem taky lenošná a usínám v 7 večer 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru