V 5. týdnu těhotenství všude cítím jakoby lak na dřevo

ladysottile
29. srp 2014

Ahoj. jsem 5 tydny tehotna a dnes cely den jedine co citim kam se hnu je jakoby lak na drevo ci podobne. Mate nektera podobne zkusenosti? je to velice zvlastni. Nic doma momentalne nelakujeme ci podobne. Diky

zzuzinda
29. srp 2014

Svět strašně smrdí, že jo? Já u prvního cítila na kilometry daleko, že někde se smaží cibulka a spolehlivě jsem zvacela. Doma jsem vařila někdy s kolíčkem na nose (a smrdí mi cibule pořád, nějak mi to zůstalo), v druhém těhotenství jsem zase cítila smrad v každé tramvaji nebo autobuse, jako by tam seděl bezdomovec, i když tam nebyl. A znala jsem paní, které v těhotenství začal hrozně vonět odlakovač na nehty, tak si lakovala nehty, aby si je mohla odlakovat 🙂

zuzana_ka
29. srp 2014

@ladysottile
Já cítila salátovou okurku na kilometr daleko a hruškovej čaj smrděl jako stará houbička na nádobí

hanyzka11
30. srp 2014

jo, některý věci začaly vonět divně :( ale třeba voňavka na záchodě (sprej vůně borovice) voněla úplně nejlíp na světě. úúúúúúúúúžasně. ale teď už tak zase nevoní :( :D

evelle
30. srp 2014

@ladysottile Jak Ti rozumím. Připadne mi že mám celý život abnormálně vyvinutý čich. Bohužel spíš na pachy, jak píše zzuzinda, svět fakt smrdí! O to víc se vždy radši otáčím a vyhledávám vůně. V těhotenství jsem trpěla ještě víc. Jen jsem musela prosít kolem popelnice už jsem zvracela do sáčku. Všude jsem cítila hlavně plíseň, zatuchlinu - na ulici. Pomáhalo mi, aspoň trochu mít pořád u sebe žvýkačky, Mentos, Větrovky, Bonpari. Bez toho jsem neodešla z domu. Spořádala jsem toho opravdu hodně. Mít pořád něco v ústech. Taky mi vadil pach papriky a z levných vlhčených ubrousků mi bylo tak zle z toho pachu až jsem brečela. Vybavuju si ten pach dodnes. Přeji hodně štěstí!

kachnanek
30. srp 2014

Ano přesně tak, bonbony, žvýkačky, za celé těhotenství jsem jich spotřebovala snad tunu! A jenom díky nim jsem přežila v práci, jinak bych se asi v jednom kuse dávila… :-/

bubbi
30. srp 2014

Já jsem zase "milovala", jak byla během sprchování cítit ta vlhká zeď v koupelně. Bylo to teda až v posledních týdnech těhotenství, ale na tom pachu jsem byla skoro až závislá. Někdy jsem měla co dělat, abych tu zeď nezačala hryzat 😀 Zvláštní, co ten jiný stav s náma umí udělat, teď ať čichám jak čichám, nic tam necítím 😎

marecek4
30. srp 2014

no já nebyla háklivá jen na pachy,ale z určitýho odstínu fialové se mi taky navalovalo a fialovou nemusím dodnes,jinak svým čichem jsem proslulá-kolikrát cítím něco nachytaného z krámu,nebo jsem děckám nevěřila,že si nedaly cigáro a maso?-to ještě není cítit,ale já ho už likviduju-to když jsme v práci likvidovali lednice a kolikrát se stalo,že někde něco zapadlo,přece jen velký boxy jsou něco jiného než lednice doma 🙂

bambullkaa
30. srp 2014

Svět strašně smrdí :D to mě pobavilo 🙂 Když jsem byla těhu, tak mi strašně smrděl Woolite na černé prádlo a musím říct že mi smrdí do teď. A Jar na nádobí Granátové jablko... no fůj :( už jen pohled na obal těchto výrobků mi zvedal žaludek! Tihle dva smraďoši museli okamžitě z domu. Od té doby je nekupuju. Ale co jsem milovala a na čem jsem ujížděla tak bylo k snídani kakao s paštikou :D To ti byla taková mňamka... :D

nufie
1. zář 2014

Tak mě smrdí vše v obchodě jen se na to podívám. Nejvíc zelenina-ta mi smrdí takovým štiplavým smradem. Nebo čerstvě posekaná tráva, fuj.
Nedávno jsem říkala manželovi že něco cítím (už nevím co) a on prosímtě kde by se to tady vzalo a ušli jsme asi km a v tom místě to bylo 🙂
Jinak nemám nic, co by mi vyloženě vonělo, smrdí mi úplně všechno 😀

sisinka74
8. zář 2014

Momentálně dělám na záskoku ve městě, které mi tak smrdí, že se mi úplně zprotivilo, i když je tak překrásné. Protože je kousek od našeho obchodu kanál, který cítím permanentně jenom já. Ten kanál cítím i v obchodě. Cítím ho už když do toho města jenom vjedu. Cítím ho i v autě.
Strašně mi smrdí prášky na praní. Strašně, ale úplně strašně mi smrdí náš pes. Chudáček🙂
A dokonce i manžel. Jak když stařešinou.
Jsem z toho na mrtvici. Protože mi smrdí vlastně všechno a každý.
Pořád se mi z těch smradů navaluje.
Když manžel seká trávu, tak okamžitě zadělávám okna a dveře, jak mi to páchne.
Ano, svět strašně smrdí. 😀

bambullkaa
9. zář 2014

Mě to celkově smrdělo i v drogerii. Vysloveně se mi zvedal žaludek a jednou jsem i z drogerie utekla protože tam nějaká paní otevřela TEN smradlavej Jar. I prodavačka na mě koukala jak péro z gauče 🙂 Můj muž se na všechny usmál a řekl že to TEN Jar :D

kpetranova
29. říj 2014

Ahoj holky , já mám pro změnu v puse jako když mi dávali kapačku Novalginu je to fakt hnus ale dá se to zajíst 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru