V 6 týdnu mi ustupují příznaky těhotenství. Co myslíte?

losice
2. zář 2009

ahoj holky,
podle mych vypoctu jsem v 5 +4 tt, a mam strach. Vcera vecer jsem zacala malilinko spinit (svetlehnedy vytok, opravdu malinkate mnozstvi) po sexualnich hratkach. Nemeli jsme styk, protoze se bojim, ale po drazdeni jsem dostala orgasmus, tak si rikam, jestli ty stahy nevyvolaly to krvaceni/spineni.
Samozrejme jsem hned skocila na net a nasla spoustu strasidelnych informaci o zamlklem tehotenstvi a to me opravdu moc vydesilo. Protoze navic se mi zda, ze mi vubec nic neni. Jeste nez jsem vlastne zjistila, ze jsem tehotna, tak me dost palila zaha a byvalo mi trosku nevolno (bez zvraceni). A hlavne me prsa bolela o dost vic nez ted. Ted mam jen obcas trochu citlive bradavky...

co myslite?

zitra jdu poprve na kontrolu k dr...

koblichzek
2. zář 2009

Mě dělal utz kvůli srdíčku v 6+4. Z krve jen poznají jestli roste to hcg, al to bys na krev musela víckrát. Když zjistili, že je zatím vše OK, tak jdu ještě 22.9. na krev a pro těhu průkajdu, ale k dr jdu až za 5 týdnů. Snad to vydrží 😵

losice
autor
2. zář 2009

jenomze ja se docetla ze hcg muze rust i pri zamlklem tehotenstvi? to je prave to, proc to clovek nepozna...

losice
autor
2. zář 2009

teda marketo, to je drsny, ten tvuj pribeh...

marketa137
2. zář 2009

No bylo to docela psycho a te´d si říkám že jsem mimču dala už 1x život 😉, prostě jsem si řekla že počkam a kort když mě nic nebylo i když teda jsem tomu taky nevěřila. přece jenom věříš doktorům který to vidí každý den a ta samá doktorka mě teď dělala screening a řekla že se to občas stává a tak jsemsi říkala kolikrát třeba ženská zbytečně podstoupí ukončení. protože kdybych nastoupila už v pátek tak bych se možná i nechala ukecat aby to ukončili než tam ležet 3 dny a pak stejně revize ☹ . když na tebe všichni koukají s lítostí tak nevěříš a pak v pondělí jako by nic se ještě divili že jsem nějaká nervozní a když řekla že už máme i srdíčko tak v první chvíli jsem ani nevěděla jestli je to dobře 😒 . Akorát straší aniž by k tomu byl důvod a pak tady čtu že někoho nechaj do 9-10tt jestli se ukáže srdíčko a mě by to ukončili hned 😒 . od tý doby věřim na instinkt a říkam si že pokud neni problém a HCG roste tak radši pár dní počkat a kdybych začla krvácet tak hned do nemocnice 😉 . A ty se zbytečně nenervuj a bu´d ráda že je tě dobře. nevolnosti většinou chodí až kolem 7tt nebo se tě vyhnou úpně 🙂

nevesta
2. zář 2009

Tak ja som spinila pri vsetkych tehu:
prve MA, druhe dcerka, tretie MA, stvrte teraz...
Pri prvom MA ma cistilii pri druhom sa vsetko vyplavilo nastastie samo...

Drzim palce nech to dobre dopadne, podla mna zistis, ci je vsetko ok podla hladiny HCG - nemusi ale sediet s tt, cize tiez nemusi byt smerodatne, ale na isto budes az po UZV...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru