V 6tt je vidět jen gestační váček, měly jste to tak?

zelvicka373
20. čer 2014

ahoj holky tak dneska jsem byla poprve na utz jsem 6 tt+ 0dni zatim byl videt jenom gestacni vacek 9mm,jinak nic meli jste to taky tak v 6 tydnu?vim ze tady jde o dny🙂ale hodne me rozhodila ,ze uz mi dala tehu prukazku,jen rekla tehotenstvi se vyviji dobre za dva tydny kontrola to uz bude srdicko prukazku muzeme dat uz dneska ..tohle jsem jeste nezazila,ze se dava tehu prukazka pred srdickem🙂vite jak se to rika,,aby se neco nezakriklo"

anna987
9. zář 2022

Ahoj holky, chtěla bych se vás všech zeptat. Nevíte podle čeho se počítá stáří těhotenství? Zda podle PM nebo Ultrazvuku? Protože dle PM jsem 7+4, ale podle UZ jsem 6+3.
Včera jsem byla na kontrole u gynďáka, který mi řekl, že nevidí srdíčko a že se mám psychicky připravit, že by to mohlo být zamlklé těhotenství. Dá mi šanci do příštího týdne a pokud se nic neobjeví, tak posílá na revizi. Mám z toho smíšené pocity. Přece jenom, šance na vitalitu u plodu se dává aspoň do 8 týdne ne? Bylo mi to docela sděleno necitlivým způsobem a já svému těhotenství chci dát šanci aspoň do 8-9 týdne. Co si o tom myslíte holky?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru